Windows 11 bağlam menüsü rengi değiştirme

Cyborg33

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 bağlam menüsünü nasıl şekildeki gibi mavi yapabilirim? Bendeki gri. Fakat ben ikinci şekildeki gibi vurgu alanını mavi yapmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    11,8 KB · Görüntüleme: 41
  • images.png
    images.png
    2,5 KB · Görüntüleme: 39
Windows 11 bağlam menüsünü nasıl şekildeki gibi mavi yapabilirim? Bendeki gri. Fakat ben ikinci şekildeki gibi vurgu alanını mavi yapmak istiyorum.
bu fotoğraftaki yere gir

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (34).png
    Ekran Görüntüsü (34).png
    267,6 KB · Görüntüleme: 35
Bildiğim kadarıyla W10-W11 dahil böyle bir özellik yok rengi değiştirelemez.
Kişiselleştirme/Renkler/Saydamlık Efektlerini devre dışı bırakmayı deneyebilirsin.

bu fotoğraftaki yere gir
Yanıtınız için teşekkür ederim. Fakat dediğiniz yere girdiğimde başlangıç ve görev çubuğu vurgu rengini göster seçeneği çıkıyor.

Mağazada gördüğüm bilgisayarlar mavi şeklinde ama.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Fakat dediğiniz yere girdiğimde başlangıç ve görev çubuğu vurgu rengini göster seçeneği çıkıyor.

Mağazada gördüğüm bilgisayarlar mavi şeklinde ama. Onların farklı olmasının nedeni ne olabilir acaba🤔

Windows 10'da öyle bir özellik yokmuş Windows 11 için herhangi bir bilgi bulamadım. Yanıtımı düzenledim bir de oraya bak istersen.

Kişiselleştirme/Renkler/Saydamlık Efektlerini devre dışı bırakmayı deneyebilirsin.

Son düzenleme:
Onları da denedim fakat olmuyor

3. parti yazılımlarla oluyor hatta yeni bağlam menüsünün simgelerinin renklerini bile Windows vurgu renginize göre değiştiriyordu ama uygulamanın ismini maalesef hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı