Windows 11 başlangıçta hızlıca açılıp kapanan CMD sekmeleri nedir?

yiitolamadik

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bazen sistemim açıldığında hızlıca birkaç tane uygulama açılıyor. Çok hızlı olduğu için yakalayamamıştım öncesinde bugün CMD sekmeleri olduğunu farkettim. Her açılışta yaşamıyorum bunu ama bazen böyle oluyor. Ayrıca atölyedeki bilgisayarlarımda da bu durumun olduğunu farkettim. Her iki sistem içinde zararlı yazılım bulunacağını düşünmüyorum kendi sistemimi titizlikle kullanırım. Ana sistemimde Asus bileşenler bulunuyor, diğer sistem ise MSI All ın One serisi. Nedeni nedir neden olabilir? Bunlar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bilgisayara asla crack bir ürün kurmadığım halde format atmadan önce ara sıra benim de çıkıyordu. Bilgisayara format attım şu an için çıkmıyor. Windows 11 her zaman ki gibi kafasına göre çalışıyor.

22H2'den sonra bunun olduğunu gözlemledim. Değişime giden Monster bilgisayarda da 22H2'den sonra oldu. Değişimden gelen yeni cihaza da 22H2 kurunca oldu. Eskiden haftada 2-3 kere oluyordu şu an 2 haftada bir oluyor gibi. Virüs kaynaklı değil.

22H2'den sonra bunun olduğunu gözlemledim. Değişime giden Monster bilgisayarda da 22H2'den sonra oldu. Değişimden gelen yeni cihaza da 22H2 kurunca oldu. Eskiden haftada 2-3 kere oluyordu şu an 2 haftada bir oluyor gibi. Virüs kaynaklı değil.
Doğrudur bende yenilerde yaşamaya başladım.

Bilgisayara asla crack bir ürün kurmadığım halde format atmadan önce ara sıra benim de çıkıyordu. Bilgisayara format attım şu an için çıkmıyor. Windows 11 her zaman ki gibi kafasına göre çalışıyor.
Evet bende asla crack vs kurulumu yapmam sadece güvenli bir Türkçe yama indirmişliğim var onun harici Xbox Steam Epic Games gibi yerleri kullanıyorum indirmelerimde.

Geri
Yukarı