Çözüldü Windows 11 bazı bölgelere mouse ile tıklanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Arkadaşlar Windows 11 kullanıyorum 20 dakikadan beridir değişik bir sorun yaşıyorum. Dokunmatik ekran değil ama mouse ile bazı bölgelere tıklayamıyorum hatta fareyi hiç algılamıyor bile sizce bu neden olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlar simgesinin üstüne gelindiği zaman böyle küçük bir yer açılıyor, ben mouse ile üstüne geldim ama bende açık gözükmediği için tıklayamamışım bir daha açıp kapatınca aşağıdaki menüyü düzeldi.
1634501743586.png
Ayarlar simgesinin üstüne gelindiği zaman böyle küçük bir yer açılıyor, ben mouse ile üstüne geldim ama bende açık gözükmediği için tıklayamamışım bir daha açıp kapatınca aşağıdaki menüyü düzeldi.
1634501743586.png

Çözüm
Dostum tam olarak nasıl düzeldi, dediğinden pek bir şey anlamadım da. Aynı sorun bende de var. ekranın orta alt kısmında touchpad benzeri bir iz oluştu ve o alana mouse ile tıklayamıyorum.

Mouse ile arama butonun üzerine gel bir yer açılacak 3 tane uygulama var kısa yol gibi bir şey kapandıktan sonra düzelecek. Dediklerim olmaz ise kapat aç
Dostum tam olarak nasıl düzeldi, dediğinden pek bir şey anlamadım da. Aynı sorun bende de var. ekranın orta alt kısmında touchpad benzeri bir iz oluştu ve o alana mouse ile tıklayamıyorum

Geri
Yukarı