Windows 11 Bellek Bütünlüğü açılmıyor

ozeryunusemre555

Hectopat
Daha fazla  
Bellek Bütünlüğü açılmıyor, düzeltmek istememin tek sebebi Valorantın açılmaması, VAN9003 adlı hatayı veriyor. Nasıl aktif ederim? Yeniden tarayı seçtiğimde ise hiçbir şey çıkmıyor.

Ekran görüntüsü 2022-11-16 190012.png

Yaşanılan sorun ağustos ayı güncellemesiyle ortaya çıkmaya başlamıştı. Secure Boot kapalıysa, desteklenmeyen donanımla Windows 11 kullanılıyorsa, antivirüs veya güvenlik duvarı kapalıysa ve crackli işletim sistemi kullanılıyorsa bu sorun ortaya çıkmakta. Forumlarda halen cevabı yok. Son Windows 11 sürümüyle format atınca düzeliyor. Alternatif çözüm bulursam eklerim buraya.

Böyle bir başlık var inceleyebilirsiniz.

Bu linkteki yolu izleyerek hatayı ortadan kaldırabildim ama bellek bütünlüğünü yine açamadım kapalı olarak kaldı.
Bellek Bütünlüğü açılmıyor, düzeltmek istememin tek sebebi Valorantın açılmaması, VAN9003 adlı hatayı veriyor. Nasıl aktif ederim? Yeniden tarayı seçtiğimde ise hiçbir şey çıkmıyor.

Eki Görüntüle 1574808
yönetici olarak cmd/powershell 'i açın

Sonrasında adımları takip edin sorununuz çözülmüş olacaktır

1. Tüm OEM yayıncı adını not edin. (Örnek: oem35.inf )

2. Bunları silmek için:

pnputil -f -d " yayıncı adı " olarak cmd/powershell yazın ve enter tuşuna basın (çift tırnak eklemeyin)

(Örnek: pnputil -f -d oem35.inf )

3. Uyumsuz tüm oem yayıncıları için bu işleme (sadece sistemde kullanımı yoksa silin)

4. Bellek İzolasyonu'nda tekrar tara'ya tıklayın - Artık özelliği açmak için herhangi bir hata olmayacak

5. Cihazı yeniden başlatın

Yönetici olarak cmd/powershell'i açın.

Sonrasında adımları takip edin sorununuz çözülmüş olacaktır.

1. tüm OEM yayıncı adını not edin. (örnek: OEM35.inf )

2. bunları silmek için:

pnputil -f -D " yayıncı adı " olarak cmd/powershell yazın ve enter tuşuna basın (çift tırnak eklemeyin)

(Örnek: pnputil -f -D OEM35.inf )

3. uyumsuz tüm OEM yayıncıları için bu işleme (sadece sistemde kullanımı yoksa silin)

4. bellek izolasyonu'nda tekrar Tara'ya tıklayın - artık özelliği açmak için herhangi bir hata olmayacak.

5. cihazı yeniden başlatın.

Dediklerinizden pek bir şey anlamadım. Daha detaylı adım adım yazar mısınız, OEM nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ben sorun çıkaran Huawei driverlarını silerek problemi çözdüm ancak dalgınlığıma geldi örnekte verilen "OEM35.inf"yi de sildim. Acaba nedir bu driver? Nasıl geri yükleyebilirim?

Ya ben sorun çıkaran Huawei driverlarını silerek problemi çözdüm ancak dalgınlığıma geldi örnekte verilen "OEM35.inf"yi de sildim. Acaba nedir bu driver? Nasıl geri yükleyebilirim?
Önemli bir driver değil hepsi Huawei n alakasız bir şekilde sistemlere hi suit üzerinden yüklediği ve artık kullanımda olmayan driver lar.

Dediklerinizden pek bir şey anlamadım daha detaylı adım adım yazar mısınız OEM nedir?

Çekirdek yalıtımı aktif etmeye çalışın altında uyumsuz sürücüler sekmesi çıkacak oradan sürücülerin üstlerine tıklayarak ör: OEM53.inf tarzı dosya isimlerini not alın ve sisteminizle alakalı olmayan sürücüleri ör Huawei sürücüleri yukarıda belirtmiş olduğum adımları takip ederek silin sorun çözülecektir

Önemli bir driver değil hepsi Huawei n alakasız bir şekilde sistemlere hi suit üzerinden yüklediği ve artık kullanımda olmayan driverlar.

Çekirdek yalıtımı aktif etmeye çalışın altında uyumsuz sürücüler sekmesi çıkacak oradan sürücülerin üstlerine tıklayarak ör: OEM53.inf tarzı dosya isimlerini not alın ve sisteminizle alakalı olmayan sürücüleri ör Huawei sürücüleri yukarıda belirtmiş olduğum adımları takip ederek silin sorun çözülecektir

Deleting the driver package failed: Erişim engellendi.
Bu hatayı veriyor.

Geri
Yukarı