Windows 11 Bellek Bütünlüğünün kapalı olması

LordOfTurk

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3050 95w
İşlemci
AMD Ryzen 7 6800H
Arkadaşlar ben bilgisayarı geçenlerde sıfırladım ve normal şekilde kullanıyordum lakin bugün fark ettim ne kadar araştırsam da çözümü tam olarak bulamadım ve birçok kişide aynı sorunu yaşıyormuş sanırım. Windows Güvenliğinde bellek bütünlüğü kapalı yazıyor bende ayarlara git diyorum lakin bu sefer bu sayfa kullanılamıyor hatası veriyor sebebi nedir? Bilgisayarda TPM 2.0 desteği mevcut onu belirtmiş olayım.

1668281253601.png
1668281266048.png

Bilgisayarı sıfırlamadan önce de yoktu şimdi de yok Windows Defender dışında bir program kullanmıyorum güvenlik konusunda.

Bende bilgisayarı Windows üzerinden sıfırladıktan sonra bu hatayı almaya başladım Home olarak sıfırlamıştım arından acaba Pro ile mi alakalı dedim Pro'ya yükselttim yine olmadı USB üzerinden sıfır kurulum yaptım Pro olarak düzeldi eğer kaybedecek bir verin falan yoksa PC de dene derim.

Bende bilgisayarı Windows üzerinden sıfırladıktan sonra bu hatayı almaya başladım Home olarak sıfırlamıştım arından acaba Pro ile mi alakalı dedim Pro'ya yükselttim yine olmadı USB üzerinden sıfır kurulum yaptım Pro olarak düzeldi eğer kaybedecek bir verin falan yoksa PC de dene derim.
An itibariyle usbden temiz kurulum yaptım ve sorunum düzeldi, Windows üzerinden sıfırlama yapılırsa ve bu hata alınırsa sanırım tek çözümü temiz kurulumdur. Aynı sorunu yaşayan olursa başka kaynağa yönelmeden bu yöntemi deneyebilir 3 gündür onlarca farklı şey denedim hiçbiri çözüm olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı