Windows 11 Beta Channel'a geçmek mantıklı mı?

Arkadaşlar Windows 10 PRO kullanıyorum lisanslı. Oturumu Microsoft bilgilerimle açıyorum. Ayarlardan Windows insider programı kısmına gelerek mail adresimi bağladım. Daha sonra orjinal Microsoft ISO dosyasını indirdim ve temiz kurulum yapacağım. Direk benim hesabı sanırsam aktif eder yani Windows 11 kurabilirim? Eksik olarak yaptığım bir şey var mı acaba?

Arkadaşlar Windows 10 Pro kullanıyorum lisanslı. Oturumu Microsoft bilgilerimle açıyorum. Ayarlardan Windows Insider programı kısmına gelerek mail adresimi bağladım. Daha sonra orijinal Microsoft ISO dosyasını indirdim ve temiz kurulum yapacağım. Direk benim hesabı sanırsam aktif eder yani Windows 11 kurabilirim? Eksik olarak yaptığım bir şey var mı acaba?
Hocam istersen yeni bir konu aç. Çünkü benim açtığım konuyla senin sorun farklı. O yüzden yeni konu açman daha iyi olur.

İlk çıktığından beri kullanıyorum çoook ufak tefek sorunlar oluyor(performansı etkileyen değil) onun dışında her yeniliği ilk kullanmak keyif veriyor böyle düşünüyorsan geçebilirsin

Yazdığımı uyguladım sorunsuz yüklendi.
Hayırlı olsun o zaman :).
İlk çıktığından beri kullanıyorum çoook ufak tefek sorunlar oluyor(performansı etkileyen değil) onun dışında her yeniliği ilk kullanmak keyif veriyor böyle düşünüyorsan geçebilirsin
Anladım hocam. Peki FPS anlamında nasıl? Windows 11'de oyun performansı artıyor diye duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı