Windows 11 beta kanalına geçemiyorum

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Merhabalar. Ben sistemimi Windows 10'dan Windows 11'e yükselttim ve sistemim normalde Windows 11 uyumlu olmadığı için sevgili @furkankadirguzeloglu'in paylaştığı ISO'yu kurdum ve Insider'dan beta kanalına geçecektim ama Beta'yı seçtikten sonra restart attım ve tekrar baktığımda Release Preview kanalına atamış beni ve değiştiremiyorum. Nasıl çözebilirim bunu?

Dosya Ekleri

• Yakalama.PNG
    Yakalama.PNG
    31,5 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Beta ya geçemeyebilirsiniz ama Dev sürüme geçebilirsiniz.

Beta ya geçemeyebilirsiniz ama dev sürüme geçebilirsiniz.

Dev kanalına geçmek istemiyorum Windows 11 zaten beta kanalına'da düştü ve daha stabil olacaktır orada.

Merhabalar. Ben sistemimi Windows 10'dan Windows 11'e yükselttim ve sistemim normalde Windows 11 uyumlu olmadığı için sevgili @furkankadirguzeloglu'in paylaştığı ISO'yu kurdum ve Insider'dan beta kanalına geçecektim ama Beta'yı seçtikten sonra restart attım ve tekrar baktığımda release Preview kanalına atamış beni ve değiştiremiyorum. Nasıl çözebilirim bunu?

Merhabalar. Ben sistemimi Windows 10'dan Windows 11'e yükselttim ve sistemim normalde Windows 11 uyumlu olmadığı için sevgili @furkankadirguzeloglu'in paylaştığı ISO'yu kurdum ve Insider'dan beta kanalına geçecektim ama Beta'yı seçtikten sonra restart attım ve tekrar baktığımda release Preview kanalına atamış beni ve değiştiremiyorum. Nasıl çözebilirim bunu?

Beta kanalına geçersen seni sürüm önizleme kanalına atar, geliştirici kanalı'na katılırsan atmaz. Şu anda Insider'dan çıkman mümkün olmadığı için Windows 10'a geri dön. Windows 11'i tekrar kur ve Insider'a katılırken geliştirici kanalı'nı seç. Başka türlü güncellemeleri alamazsın. Çünkü Windows 11'i sanırım desteklemiyorsun.

Bu ISO Windows 11 sadece yüklemeye yarar ve siz kanalı değiştirdiğiniz için her kanalı değiştirdiğinizde sisteminiz kontrol edilir. Sisteminiz Windows 11 gereksinimlerini karşılıyorsa diğer kanala geçebilirsiniz ama karşılamıyorsa Sürüm ön izleme kanalında kalırsınız.

Bu ISO Windows 11 sadece yüklemeye yarar ve siz kanalı değiştirdiğiniz için her kanalı değiştirdiğinizde sisteminiz kontrol edilir. Sisteminiz Windows 11 gereksinimlerini karşılıyorsa diğer kanala geçebilirsiniz ama karşılamıyorsa sürüm ön izleme kanalında kalırsınız.

Şu an release Preview de olmama rağmen 10.0.22000.120 güncellemesi geldi release Preview de kalmalı mıyım sizce?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı