Windows 11 bilgisayar donup kalıyor

oneblood58

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım yaklaşık 2 haftadır, örneğin oyundayken donup kalıyor.
Arkadan sesler gelmeye devam ediyor, Valorant oynuyorum, arkada Mic basanlar falan duyuyrum oyun sesi vs hepsi var.
Mouse imleci donan ekranda hareket ediyor bir sorun olmadan, klavyede caps look, num look gibi tuşlarla çalıştığını görebiliyorum anlamadım.
Mecburi olarak PC kapatıp açıyorum anca düzeliyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun Windows 11'le alakası olduğunu sanmıyorum

O sorun oldugunda Win+CTRL+Shift+B tuşlarına bas ekran kartını yeniler. Belki ekran kartın kilitleniyordur kim bilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım yaklaşık 2 haftadır, örneğin oyundayken donup kalıyor.
Arkadan sesler gelmeye devam ediyor, Valorant oynuyorum, arkada Mic basanlar falan duyuyrum oyun sesi vs hepsi var.
Mouse imleci donan ekranda hareket ediyor bir sorun olmadan, klavyede caps look, num look gibi tuşlarla çalıştığını görebiliyorum anlamadım.
Mecburi olarak PC kapatıp açıyorum anca düzeliyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
Bende olmuştu Geforce Experience güncellemesi yapınca düzelmişti.

Son düzenleme:
İşlemci sıcaklığı ne durumda?
normal değerlerde, zaten çok çalışmadan gerçekleşiyordu.

O sorun oldugunda Win+CTRL+Shift+B tuşlarına bas ekran kartını yeniler. Belki ekran kartın kilitleniyordur kim bilebilir.
bunu ilk kez duydum, deneyeceğim.

Bende olmuştu Geforce Experience güncellemesi yapınca düzelmişti.
iilk bunu deneyeceğim, artık yarına bir iki güne dönüş yaparım, saolun bilgiler için.

Geri
Yukarı