Çözüldü Windows 11 BIOS açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crismo

Kilopat
Daha fazla  
Anakart
ASUS A320M-F
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100
Windows 11 yüklü bilgisayarımda hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum. F2 ve del tuşlarıyla girmeyi denedim olmadı. Bilgisayarın sistem ayarlarında bulunan gelişmiş başlatma seçeneğiyle denedim ancak her iki seçenekte de bilgisayar siyah ekranda kalıyor. Çözüm hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
@553974 inanılır gibi değil. 2 monitörle kullandığım için ASUS logosunun olduğu BIOS'a girme ekranı öbür monitörde gözüküyormuş. O monitörden deneyince nihayet BIOS'a girebildim. Sizi de bu kadar yordum boş yere kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim herkese yardımlarınız için.
Windows 11 yüklü bilgisayarımda hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum. F2 ve del tuşlarıyla girmeyi denedim olmadı. Bilgisayarın sistem ayarlarında bulunan gelişmiş başlatma seçeneğiyle denedim ancak her iki seçenekte de bilgisayar siyah ekranda kalıyor. Çözüm hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

F12 F9 F8 deneyin hocam.

BIOS bekleme süreniz kısadır. Çok seri basmanız gerekebilir.
F8-F2-F9-F10-F12-ESC Allah ne verdiyse sırayla deneyin. Olmazsa tekrar başlatmanız gerek.

Geri
Yukarı