Windows 11 Bluetooth cihazını bulmuyor

Makaleler
3
Donanım kimliğim:
USB\VID_8087&PID_0026&REV_0002
Bluetooth hoparlörü başka bir bilgisayarda ve telefonda görüp bağlanıyorum ve kullanıyorum. Bu bilgisayarda ise göremiyorum. Cihaz ekle kısmında sadece TV'yi görüyor. Sürücü güncellemeye çalıştım. İlk başta 2. seçenekte bilinmeyen aygıt yazdı tıkladığımda ise kayboldu.

1713988808617.png

Buradan indirip güncelle.

1713989191026.png

Bu şekilde bir şey indi ve herhangi bir exe app falan yok tıklayıp başlatabileceğim.

Masaüstü sistem ve Windows 11 kullanıyorum.

Uzak ihtimal ama...
Cihazın Bluetooth sürümü, bilgisayarın veya adaptörün Bluetooth sürümünden daha yüksek değildir, değil mi?

Dikkatimden kaçmış. Teşekkürler, ancak;
Eki Görüntüle 2177955
Şu şekilde sonuç alıyorum.

Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakın, yeniden başlatın ve interneti kesin. Aygıt yöneticisine gelip donanım değişikliklerini algıla seçeneğine tıklayın. Çıkan ünlemli Bluetooth aygıtını yeniden dediğim şekilde güncelleyin.

Uzak ihtimal ama...
Cihazın Bluetooth sürümü, bilgisayarın veya adaptörün Bluetooth sürümünden daha yüksek değildir, değil mi?
Diğer denediğim bilgisayarda 11700k işlemcili bir bilgisayardı.

Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakın, yeniden başlatın ve interneti kesin. Aygıt yöneticisine gelip donanım değişikliklerini algıla seçeneğine tıklayın. Çıkan ünlemli Bluetooth aygıtını yeniden dediğim şekilde güncelleyin.
Yaptım ama maalesef hala cihaz ekle kısmında bulmuyor.

Geri
Yukarı