Windows 11 Bluetooth özelliği nasıl açılır?

NoNAME5252

Hectopat
Daha fazla  
Her şeyi güncelledim, masaüstü kullanıyorum ve ASUS B450M-K anakarta sahibim fakat Bluetooth cihaz ekle dediğimde bağlanılamadı hatası alıyorum. Bluetooth açın diyor fakat nereden açacağım? Windows 10 daki gibi aç kapat yeri yok.

Her şeyi güncelledim, masaüstü kullanıyorum ve ASUS B450M-K anakarta sahibim fakat Bluetooth cihaz ekle dediğimde bağlanılamadı hatası alıyorum. Bluetooth açın diyor fakat nereden açacağım? Windows 10'daki gibi aç kapat yeri yok.

Anakartınızda Bluetooth özelliği var mı ya da harici bir Bluetooth aygıtı?

Anakartınız Bluetooth destekliyorsa görseldeki gibi çıkması gerekiyor.
1672579629678.png

Hadron HD7202 Bluetooth 5.0 Dongle Alıcı Fiyatları ve Özellikleri Uygun ve biraz kalitesiz fakat iş görür.
https://www.hepsiburada.com/tp-link...95s686xE2WQ44RtYaaBoCD1IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Biraz daha pahalı ama çok daha kaliteli. Fiyat sizin için önemli değilse hadron gibi dandik markaları almayın. Fakat pcnin yakınlarında mesela sadece bir fare bağlamak için alınabilir.

Bluetooth neyde yokmuş hocam? Ben USB olarak kullanıyorum ama doğrusu bu değil mi?
Anakartlarda gömülü olarak oluyor.( Bazı modellerde)

Bluetooth neyde yokmuş hocam? Ben USB olarak kullanıyorum ama doğrusu bu değil mi?
Bazı anakartlar Bluetooth özelliğini gömülü olarak sunuyor. Mesela benim MSI B550M PRO VDH model anakartımda gömülü şekilde geliyor. Ekstra USB kullanmama gerek olmuyor.

Geri
Yukarı