Çözüldü Windows 11 boot ekranı gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xLarryyy

Decapat
Daha fazla  
Ben Windows 11 kullanıyorum videolarda hep boot ekranı geliyor Win logosu ve donen şey ama bende gelmiyor bilgisayarım HP ne yapacağım yardım eder misiniz?

Çözüm
Bilgisayarı açtım HP logosu geliyor 5 - 10 saniye sonra Windows açılıyor Windows logosu ve dönen şey gelmiyor.
Yok hocam o logo zaten gelmez. Çoğu dizüstü cihazda Marka logosu çıkıyor. Logo anakarta gömülü yanılmıyorsam.
Abimde de HP var, kuzenimde Lenovo var. Onlarda da çıkmıyor.
Bilgisayarı açtım HP logosu geliyor 5 - 10 saniye sonra Windows açılıyor Windows logosu ve dönen şey gelmiyor.

Bilgisayarınızda SSD ve iyi bir (ortalama 8 veya 16 GB) RAM var ise o bilgisayar çok hızlı açılıyordur ki boot ekranı açılsa bile direk kilit ekranı geliyordur.

Ben Windows 11 kullanıyorum videolarda hep boot ekranı geliyor Win logosu ve donen şey ama bende gelmiyor bilgisayarım HP ne yapacağım yardım eder misiniz?
Hocam ben sorununuzu tam anlayamadım, bendede bizzat HP laptop var yeni aldım. Sorununuzla ilgili ekran görüntüsü, fotoğraf veya detaylı anlatım yaparsanız bende denerim kendi bilgisayarım da.

Hocam ben sorununuzu tam anlayamadım, bendede bizzat HP laptop var yeni aldım. Sorununuzla ilgili ekran görüntüsü, fotoğraf veya detaylı anlatım yaparsanız bende denerim kendi bilgisayarım da.
Hocam Windows açılırken masaüstü cihazlarda windows logosu çıkıyor. Onun cihazı HP ve HP logosu çıkıyor onda. Neden diğer logo çıkmıyor diye soruyor.
Arkadaş yanlış bilgi vermiş. Ben kendim UEFI kurdum sistemi ve ASUS'un logosu vardı bende de.
Yanlış bilgi nedir hocam?

Geri
Yukarı