Windows 11 boştayken %90'lara çıkan GPU kullanımı

Sawgent54

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
nvdia rtx 3060 130w
Arkadaşlar, şu an Windows 10 kullanıyorum. MUX aktif PC boştayken GPU kullanımım görev yöneticisinde %3-%10 arası gidip gelmekte. Windows 11 kullanırken GPU kullanımım %90'lara çıkıyor durduk yere. Aynı sorunu yaşayan var mı?

GPU'yu hangi işlem kullanıyor o kadar?

Arkadaşlar, şu an Windows 10 kullanıyorum. MUX aktif PC boştayken GPU kullanımım görev yöneticisinde %3-%10 arası gidip gelmekte. Windows 11 kullanırken GPU kullanımım %90'lara çıkıyor durduk yere. Aynı sorunu yaşayan var mı?
Bir videoda görmüştüm, sürücü hatası demişti. Yani aslında sorun yok ama sadece sürücüler yüzünden yanlış gösteriyor.
Kaynak (İngilizce):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arka planda herhangi bir şey kullanıyor olabilir. Virüs taraması yapmanı öneririm.
Hocam sıfırdan kurduğumda da durum aynı virüs vs ile alakası olduğunu düşünmüyorum
GPU'yu hangi işlem kullanıyor o kadar?
Kontrol ettiğimde hiçbir işlem gpu kullanmıyor dediğim gibi sistem boştayken
Bir videoda görmüştüm, sürücü hatası demişti. Yani aslında sorun yok ama sadece sürücüler yüzünden yanlış gösteriyor.
Kaynak (İngilizce):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Donanım hızlandırma ayarını kapatınca sorun düzeliyormuş galiba onu bir deniycem

Geri
Yukarı