Windows 11 bu ağa bağlanmıyor hatası

nefersefa

Hectopat
Merhaba, üniversite için şehir dışına çıktım ve kaldığım apartta ortak internet var. Bilgisayarım kasa olduğu için harici bir Wi-Fi adaptörü aldım. İlk başlarda apartın internetine bağlanıyordu ama sonra "bu ağa bağlanmıyor" hatası almaya başladım. Başka bir USB Wi-Fi adaptörü daha aldım yine bağlandı ama 2-3 gün sonra aynı hatayı aldım. Bunu nasıl çözebilirim?

Win 11 in genel sorunu olduğunu düşünüyorum bendede oluyor sistemi kapatıp açıyorum duzeliyordu bence win 10 yükle daha sorunsuz

Windows 11'in genel sorunu olduğunu düşünüyorum bende de oluyor sistemi kapatıp açıyorum duzeliyordu bence Windows 10 yükle daha sorunsuz.

Açıp kapıyorum sistemi ama olmuyor. Boş port da yok internet bağlatsam :/ haftaya da tam vizeler başlıyorken başıma gelsin zaten. Yine de teşekkür ederim hocam.

Açıp kapıyorum sistemi ama olmuyor. Boş port da yok internet bağlatsam :/ haftaya da tam vizeler başlıyorken başıma gelsin zaten. Yine de teşekkür ederim hocam.

Aslında aklımda bir yol var belki yapmışsınızdır am, Wi-Fi ayarlarına girip gelişmişe tıklar mısın, orada gözükür belki oradan kapatıp açabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı