Windows 11 "Bu bilgisayar Windows 11 gereksinimlerini karşılamıyor" hatası

Im_Conqueror

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bugün @MuhammedA hocamın rehberini gördüm ve denemeye karar verdim önceden donanımınız yetersiz hatası alıyordum fakat şimdi adımları teker teker doğru yapmama rağmen aşağıda gördüğünüz hatayı alıyorum çözümü var mıdır veya sadece bende mi oluyor cevaplarsanız sevinirim.

Screenshot_14.png

Merhaba arkadaşlar bugün @MuhammedA hocamın rehberini gördüm ve denemeye karar verdim önceden donanımınız yetersiz hatası alıyordum fakat şimdi adımları teker teker doğru yapmama rağmen aşağıda gördüğünüz hatayı alıyorum çözümü var mıdır veya sadece bende mi oluyor cevaplarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1157145

BIOS üzerinden TPM açın. O özellik yok ise yeni ISO indirmenize gerek yok. Altta vereceğim linktekini uygulayın yükleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1157145

C:/Windows BT/Sources klasörüne girip ss atın. Klasörde 76 tane dosyanın olması gerekiyor yani ben yaptığımda 76 tane dosya vardı

Eki Görüntüle 1157145

Hocam sisteminiz TPM 2.0 destekliyor tek yapmanız gereken BIOS'tan açmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı