Windows 11 çeşitli mavi ekran hataları veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

AirWick

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Odaları Pis Kokulardan Arındırmak!
RAM
8
Ekran kartı
Intel UHD Graphics
İşlemci
i5-1035G1
Merhaba yaklaşık 3-4 gündür dizüstü bilgisayarımda çeşitli mavi ekran hatalarıyla uğraşıyorum.
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, page fauled ın nonepaged area ve dxgkrnl.sys hataları alıyorum.
Bilgisayar açıldıktan kısa bir süre sonra hata alıp duruyorum. Güvenli modda DDU ile ekran kartı sürücüsü kaldırdım son sürümü yükledim yine çözüm olmadı. Bir de bazen bilgisayarı hareket ettirince ekran donuyor.
Aşağıda minidump dosyalarını paylaşıyorum. Umarım sorunum donanımsal değildir.
Not: Konuyu yazarken ntfs.sys hatası da aldım.

Merhaba yaklaşık 3-4 gündür dizüstü bilgisayarımda çeşitli mavi ekran hatalarıyla uğraşıyorum.
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, page fauled ın nonepaged area ve dxgkrnl.sys hataları alıyorum.
Bilgisayar açıldıktan kısa bir süre sonra hata alıp duruyorum. Güvenli modda DDU ile ekran kartı sürücüsü kaldırdım son sürümü yükledim yine çözüm olmadı. Bir de bazen bilgisayarı hareket ettirince ekran donuyor.
Aşağıda minidump dosyalarını paylaşıyorum. Umarım sorunum donanımsal değildir.
Not: Konuyu yazarken ntfs.sys hatası da aldım.

Windows orijinal mi?

Evet yani en azından ben öyle biliyorum. PC açılırken daha Windows bile boot etmeden az hareket ettirsem ekran donuyor ekranda yatay yeşil çizgi geliyor. Ekran kartı arızasından şüpheleniyorum.

Senin PC büyük ihtimalle kaldıramıyor Windows 10 geç sorun hâlâ devam ediyorsa PC'den kaynaklı benim de böyle olmuştu Windows düşürdüm oldu sonra tekrar 11 geçtim

Senin PC büyük ihtimalle kaldıramıyor Windows 10 geç sorun hâlâ devam ediyorsa PC'den kaynaklı benim de böyle olmuştu Windows düşürdüm oldu sonra tekrar 11 geçtim.

Sistem özelliklerim Windows 11 destekliyor. Bilgisayar zaten Windows 11 yüklü geldi. Ayrıca minidump dosyası paylaştım.

Geri
Yukarı