Windows 11 çıktığından beri bilgisayarda kasma var

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Güncelleme kısmına bilgisayarınız Windows 11'e uygun yazısı geldiğinden beri bilgisayarımda kasma hissiyatı var. Psikolejikmen mi bilmiyorum FPS değerleri aynı fakat dediğim gibi nedense kasma hissiyatı var gibi hissediyorum. Bir alakası var mıdır?
Not Windows 10'dayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmenizi tavsiye ederim inanılmaz bir stabilizasyon ve performans artışı var çok farkedilir düzeyde.
en az 3 ay bekleyin derim
sadece görünen tarafına bakıyorsunuz ssd ile windows 10 10 saniyede açılıken windows 11 20 saniyede açılıyor

Açılması yaklaşık 3-4sn sürüyor.

Fanboy'luk taslamaya gerek yok.
Performans iyileştirmelerinin tamamı Windows 10 hızına gelinceye kadar birkaç ay geçmesi gerek
Çift işletim sisteminden bahsediyoruz (.exe.APK) tabii ki bunların bir düzeltme ile kullanılabilir hale getirilmesi gerek Windows 11'de şu an sayamayacağım kadar hata var, örneğin duvarkağıdının değiştirilmemesi sorunu (yeniden başlatınca düzeliyor) bu gibi sorunlardan dolayı Windows 10 daha kullanılabilir halde.

64 GB diyorlar doğru mu yani Windows 11e geçince 64 GB eksik mi başlayacağım.

Hayır hocam 3 GB falan gitti yani o kadar bende öyle bir şey olmadı.
En az 3 ay bekleyin derim.
Sadece görünen tarafına bakıyorsunuz SSD ile Windows 10 10 saniyede açılıken Windows 11 20 saniyede açılıyor.

Açılma hızı konusunda katılıyorum Windows 10'a göre bir fark olduğunu söyleyebilirim ancak açıldıktan sonra masaüstünde ya da uygulama, klasör açılış kapanışlarda ve animasyonlarda bariz farkedilen bir stabilite ve hız farkı var.

Geri
Yukarı