Windows 11 çöküyor

Paratoner

Hectopat
Daha Windows 11'i dün kurmuştum ve hiçbir şeyi yedeklemedim. Bugün bilgisayarı açtığımda Masaüstüne gelir gelmez sürekli ekran açılıp kapanıyor. Videosu var ama forum desteklemiyormuş. Sizin başınıza geldi mi ve bunun çözümü var mı?

Bir şey varmış gibi tam çıkmadan kurarsanız böyle olur. Videoyu istersen Youtube'a at, kullanmadığın bir disk varsa ona da Windows 10 falan kur verilerini yedekle.

Daha Windows 11'i dün kurmuştum ve hiçbir şeyi yedeklemedim. Bugün bilgisayarı açtığımda masaüstüne gelir gelmez sürekli ekran açılıp kapanıyor. Videosu var ama forum desteklemiyormuş. Sizin başınıza geldi mi ve bunun çözümü var mı?

Bataryayı sökü geri takabilir misiniz? Bazı oku hocalarım söylüyordu ama belli olmaz deneyin derim.

Devsürüm olduğundan olabilir mi? Her sistemde düzgün çalışmaz bu yüzden. Geri yükleme veya onarma yapabiliyorsanız yapın, yoksa tekrar temiz kurulum yapın.

İstediğin kadar söyleyin hocam. :)
anlamazlar bu sürümde her an bir şey olabileceğini.

Daha Windows 11'i dün kurmuştum ve hiçbir şeyi yedeklemedim. Bugün bilgisayarı açtığımda masaüstüne gelir gelmez sürekli ekran açılıp kapanıyor. Videosu var ama forum desteklemiyormuş. Sizin başınıza geldi mi ve bunun çözümü var mı?

Windows 11 geliştirici sürümü olarak çıktı bu yüzde çökmeler olabilir.

Geri
Yukarı