Windows 11 çok fazla mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Nickless

Kilopat
Daha fazla  
RAM
2 tane Hynix 3200 MHz 8 GB
SSD veya HDD modeli
Skhynix_hFM512GDHtnı-87a0b
Ekran kartı
gtx 1650ti
İşlemci
AMD Ryzen 7 4800H
Son 2-3 günde 10+ mavi ekran aldım genellikle League of Legends oynarken hata veriyor. DDU kullanarak normal modda ekran sürücüsünü kaldırdım yeniden başlatırken tekrar hata verdi. Donanımdan kaynaklı bir sıkıntı mı var acaba diye düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirm.
Minidump: Minidump.rar

Lenovo Lenovo Standart Sınırlı Garantisi kapsamında olmayan nedenlerle arızalanan ürünler için garanti kapsamında hak talepleri alır. Garanti kapsamına girmeyen ürün arızalarının ana nedenlerinden biri, hasarın müşteri kaynaklı olmasıdır. Aşağıda, müşteri kaynaklı hasara ve nedenlerine kapsamlı olmayan bir genel bakış yer almaktadır.

Garanti süresini uzatırsanız giriyor olması lazım. Böyle bir hata, müşteri hatası sayılmaz. Yine de kesin cevap için arayıp bilgi almanız gerekiyor.

Türkiye'de garanti uzatma hizmeti yokmuş. :(

Türkiye'de garanti uzatma hizmeti yokmuş. :(

Memtest ile sistemi kontrol et. Hatanı biraz araştırdım RAM kaynaklı da olabiliyormuş. En azından RAM sorunu varsa RAM alarak sorunu halledebilirsin. Öbür türlü zaten teknik destek alman şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı