Windows 11 çok güzel

Bende çok beğendim harika...

1623921318484.png

Ben özellikle yeni başlangıç menüsünü ve akıcılığını hızını beğendim.

Nedir bu acele anlamıyorum ki :D. Sanki Windows 10 hiçbir işinizi görmüyor gibi davranıyorsunuz. Vallahi ben 1 sene geçmeden geçmem. Durmadan sorunlarla uğraşmaktansa Windows 10'a devam ederim kafam rahat olur :D.

Ben daha geçmedim ki. Ailemi ikna etmeye çalışıyorum. Yazımda eksiklik olmuş. Sanal makineye kurdum.:)(bilgisayarım ortak.)(4 kişi kullanıyor ama daha çok ben.)

Hocam ben Windows 10 ilk kurduğum zaman OEM key almıştım. Windows 11'e geçerken tekrar mı almam gerek?
Hayır gerekmez. Windows 7 anahtarları bile çalışıyor 11'de.
Ben daha geçmedim ki. Ailemi ikna etmeye çalışıyorum. Yazımda eksiklik olmuş. Sanal makineye kurdum.:)(bilgisayarım ortak.)(4 kişi kullanıyor ama daha çok ben.)
Benimde ailem kızıyordu bende gizlice kurdum. 🤣 🤣

Ben geçeceğim en yakın zamanda ana sistem yapacağım. Hem zaten en fazla ne olabilir ki?
Ekran kartını patlatacak hali yok. Sıkıntı olursa geri 10 yüklerim. Bilgisayarımda oyun falan olmadığı için sürekli format atabilirim.:)
Hayır gerekmez. Windows 7 anahtarları bile çalışıyor 11'de.

Benim de ailem kızıyordu bende gizlice kurdum. 🤣 🤣

Hocam ama 4 kişi kullanınca pek imkan olmuyor. İkna etmeden geçilmiyor. Bana kalsa macOS kullanıyorduk şu an. :)

Arkadaşlar, kurdum ve çok güzel. Ayrıca tasarımı çok güzel olmuş. Değişen şeyler var. Hemen bile geçebilirsiniz bence. Birkaç fotoğraf bırakıyorum. Ayrıca etkinleştirme yaptım. Windows 10 OEM keyler ile etkinleştirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1071620

Eki Görüntüle 1071624
Şu anda benim gözümde beta sürecinde. Beta sürümü tam zamanlı kullanmam. Resmi olarak çıksın ve ücretsiz yükseltme yapılabilsin öyle geçerim. Eminim ki bir çok eksiği vardır. Ayrıca Windows 11 yerine Windows 10.1 olsa daha mantıklı olurdu bence. :D

Kurarken ya da sonrasında olası çökmeler yaşanacağını göz önünde bulundurup Windows 10 Flash'ı hazır halde bulundurun ve 11'in içine önemli dosyalarınızı atmayın bari de sorun yaşamayın :).

Mantıklı. Ayrıca ben GeForce NOW yükleyip oyun oynamak dışında PC de bir şey yapmıyorum ki. 11 bunu yapıyor.(Az sonra GeForce yükleyeceğim.)
Şu anda benim gözümde beta sürecinde. Beta sürümü tam zamanlı kullanmam. Resmi olarak çıksın ve ücretsiz yükseltme yapılabilsin öyle geçerim. Eminim ki birçok eksiği vardır. Ayrıca Windows 11 yerine Windows 10.1 olsa daha mantıklı olurdu bence. :D

Ama tasarım bile bir değişiklik sayılırken her şey değişmiş neredeyse tasarım konusunda. Apple gibi bir yol izliyor galiba Windows, Apple'ın Big Sur'un üstüne emoji ekleyip monterey diye sundukları gibi.

Şu anda benim gözümde beta sürecinde. Beta sürümü tam zamanlı kullanmam. Resmi olarak çıksın ve ücretsiz yükseltme yapılabilsin öyle geçerim. Eminim ki birçok eksiği vardır. Ayrıca Windows 11 yerine Windows 10.1 olsa daha mantıklı olurdu bence. :D

Kesinlikle. Benim gördüğüm kadarıyla başlat menüsü haricinde Windows 10'a, 10'dan daha çok benziyor :D.

Mantıklı. Ayrıca ben GeForce NOW yükleyip oyun oynamak dışında PC de bir şey yapmıyorum ki. 11 bunu yapıyor.(Az sonra GeForce yükleyeceğim.)

Ama tasarım bile bir değişiklik sayılırken her şey değişmiş neredeyse tasarım konusunda. Apple gibi bir yol izliyor galiba Windows, Apple'ın Big Sur'un üstüne emoji ekleyip monterey diye sundukları gibi.

Genel olarak yazdım zaten. Dalgınlığına gelip sonrasında kurtarılsa bile çok uğraştıracak sorunlarla karşılaşabilir kardeşlerimiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı