Windows 11 Copilot güncellemesi yapılmalı mı?

Fatih_123

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xfx Speedster swft Rx 6700XT Ryzen 5 5600x
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, Windows'un Copilot güncellemesini yükleyeyim mi sizce? Nasıl bir de eski Windows 11'e göre daha mı stabil? Yani RAM tüketimi vs nasıl? Şimdi yapay zeka güncellemesi diye +%50 RAM tüketmesini istemiyorum. Sistemin eskiye nazaran.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    182 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar selam, Windows'un Copilot güncellemesini yükleyeyim mi sizce? Nasıl bir de eski Windows 11'e göre daha mı stabil? Yani RAM tüketimi vs nasıl? Şimdi yapay zeka güncellemesi diye +%50 RAM tüketmesini istemiyorum. Sistemin eskiye nazaran.
Az önce yaptım gözle görülen bir değişiklik yok

Copilot kullanıcı deneyimi açısından hiçbir kolaylık sunmuyor ya da ben verimli kullanmayı bilmiyorum. Zaten Bing Chat, Microsoft Edge üzerinden de erişilebiliyor, burdan da bir ayrıcalık yok. Performans farkı da yok gibi haberin olsun.

Copilot kullanıcı deneyimi açısından hiçbir kolaylık sunmuyor ya da ben verimli kullanmayı bilmiyorum. Zaten Bing Chat, Microsoft Edge üzerinden de erişilebiliyor, burdan da bir ayrıcalık yok. Performans farkı da yok gibi haberin olsun.
performans düşüşü var mı peki benim için önemli olan bu

Az önce yaptım gözle görülen bir değişiklik yok
performans kaybı var mı peki oyunlarda veya arayüzde geziniriken önceki sürüme nazaran

Geri
Yukarı