Çözüldü Windows 11 CRITICAL_PROCESS_DIED hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Asla önermem. O tarz araçları kullanma. Kullandıysan hata almana o'da sebep oluyor olabilir.
Temiz kurulum yap. Sonra Windows update ile tüm güncellemeleri yap.
Birde ekran kartını manuel indir yükle şimdilik yeterli bunlar.
Bu sistemde 2 tane disk var değil mi ? RAID durumunu BIOS'tan kontrol eder misin ?
1683399143001.png

Bu sistemde 2 tane disk var değil mi ? RAID durumunu BIOS'tan kontrol eder misin ?
evet hocam 2 adet cihaz laptop son sürüm cihaz olduğu içinde ssd olduğunu düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1769209

evet hocam 2 adet cihaz laptop son sürüm cihaz olduğu içinde ssd olduğunu düşünüyorum.
cihaz bana freedos gelmişti. Kurulumunu ben yaptım. Disk bölümünde bile tek olarak gözüküyor. Ben birleştirme gibi bir işlemde bulunmadım.

Evet tahmin ettiğim gibi. RAİD iptal edin BIOS'tan.
video izleyip hemen yapıcam. İptal ettiğimde w11 silinir mi? Ona göre ders notlarımı buluta depolayayım.

Verilerini harici bir USB'ye yedekle. RAID iptal et ve sonra dediğim şekilde format at.
dediğiniz işlemleri yapıcağım. Bu gece kurulumları yaparım. drive güncellemesi için tek windows update kullansam yeter mi ? driver booster gibi uygulamaları kullanmamızı önerir misiniz?

dediğiniz işlemleri yapıcağım. Bu gece kurulumları yaparım. drive güncellemesi için tek windows update kullansam yeter mi ? driver booster gibi uygulamaları kullanmamızı önerir misiniz?
sorma nedenim windows updatede hepsi güncel derken driver booster güncellenmesi gereken driverlar buluyor.

Teşekkür ederim. Sorunumu çözmemde harcadığınız vakit için.
Rica ederim. Tam olarak sorun çözülünce çözüldü olarak işaretlersin.
Hata vs alırsan etikersin beni ;)
Her halükarda olumlu yada olumsuz son durumu bildirin.

1683409696568.png

HDD sentinelde değerler aynı samsıng Magician'da SSD'leri tanıdı lakin Firmware güncellemesi gözükmüyor.

Her halükarda olumlu ya da olumsuz son durumu bildirin.

Hocam mavi ekran hatası şu an almıyorum lakin oyunla alakalı sorun devam etmekte.
Oyundan hata vermeden atıyor. Olay görüntüleyicisinde şöyle bir bildirim var.

1683418226557.png

1683418258165.png

Bir de format attıktan sonra bilgisayar kilitlendi. Kitlendikten sonra şöyle bir rapor verdi.

1683418314069.png

Acaba sorunum RAM frekans ayarlarıyla ilgili olabilir mi?

Her halükarda olumlu yada olumsuz son durumu bildirin.
mavi ekran hatası için çözüm olarak işaretledim. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için diğer hatam için ise hafta içi asus servisini arayacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı