Windows 11 daha mı performanslı?

Daha fazla  
RAM
32 GB 3600 mhz
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD ve 1 TB HDD
Ekran kartı
Evga rtx 3070 Tİ
Anakart
Asus strix B550-A
İşlemci
Ryzen 7 5800x 3d
Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Oyun anlamında, hız anlamında daha mı iyi Windows 11? Birçok kişinin Windows 11 kullandığını görüyorum. Yoksa daha erken mi geçmek için? Bilgisayarım sistemimde ki bilgilere göre cevap verir misiniz? Geç değer, derseniz. Geçeceğim. Çok teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Oyun anlamında, hız anlamında daha mı iyi Windows 11? Birçok kişinin Windows 11 kullandığını görüyorum. Yoksa daha erken mi geçmek için? Bilgisayarım sistemimde ki bilgilere göre cevap verir misiniz? Geç değer, derseniz. Geçeceğim. Çok teşekkürler.

Ben Windows 11 kullanıyorum ve 10'a göre daha fazla performans alıyorum. R5 1600 AF ve RX 580 kullanıyorum. Ayrıca AGESA 1.2.0.3C sürümünü kullanıyorum.

Sisteminiz zaten üst segment bir PC, geçin derim. Benim için W11 kesinlikle bir performans artışı oldu ama anladığım kadarıyla herkes için öyle olmuyor. Kesin bir şey demek yanlış olur.

Uzun süredir 10 kullanıcısıydım. Son güncellemeden sonra kasmalar, takılmalar çok olmaya başladı can sıktı. 11'e geçtim kafam rahat. Görsel olarak da performans olarak da memnunum.

Bildiğim kadarıyla Windows 2000'den sonrakilerin hepsi bir birinin laciverdi. Çok takılmadan kullanmak ve istiyorsan da tecrübe etmek sana kalıyor.

Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Oyun anlamında, hız anlamında daha mı iyi Windows 11? Birçok kişinin Windows 11 kullandığını görüyorum. Yoksa daha erken mi geçmek için? Bilgisayarım sistemimde ki bilgilere göre cevap verir misiniz? Geç değer, derseniz. Geçeceğim. Çok teşekkürler
Windows 10 pro fan Windows 11 e geçtim ilk çıktığı anda. Burada hiç performans fark etmiyor falan demişler ama arada oyunlarda falan 2 fps falan fark etti neredeyse yok yani belirteyim dedim. Onun dışında Windows 11 den çok daha iyi animasyonları falan.

Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Oyun anlamında, hız anlamında daha mı iyi Windows 11? Birçok kişinin Windows 11 kullandığını görüyorum. Yoksa daha erken mi geçmek için? Bilgisayarım sistemimdeki bilgilere göre cevap verir misiniz? Geç değer, derseniz. Geçeceğim. Çok teşekkürler.

Sisteminiz Windows 11 için fazla bir şekilde uyumlu, bir sıkıntı olmaz sistemle alakalı. Windows 11 hoşunuza gidiyorsa geçebilirsiniz performans olarak çok bir şey fark etmez.

Geri
Yukarı