Windows 11 desteklenmeyen işlemci ile nasıl kurulur?

caeruleum

Kilopat
Daha fazla  
Anakartı da TPM 2.0 desteği var ancak işlemcim 6. nesil Intel olduğu için işlemcimde destek yok. Acaba TPM desteğini bypass etmeden sadece işlemci desteğini bypass ederek kurulumu nasıl yapabilirim?

Benim hali hazırda TPM desteğim varken bunu bypass etmeden yapabilme durumum yok mu? Yoksa zaten desteğim olduğu için kullanabiliyor muyum bu haliyle de?
Rufus ikisini de aynı anda bypass ediyor. Bu arada TPM 2.0 ve Secure Boot desteği varsa bypassız kurmayı deneyin bir. Olmazsa bypass edersiniz.

Rufus ikisini de aynı anda bypass ediyor. Bu arada TPM 2.0 ve Secure Boot desteği varsa bypassız kurmayı deneyin bir. Olmazsa bypass edersiniz.
Bende Secure Boot, TPM 2.0 ve 16 GB RAM olmasına rağmen işlemcim Ryzen 5 1600 diye kabul etmedi. Muhtemelen etmeyecektir ancak denesin tabii.

Anakartı da TPM 2.0 desteği var ancak işlemcim 6. nesil Intel olduğu için işlemcimde destek yok. Acaba TPM desteğini bypass etmeden sadece işlemci desteğini bypass ederek kurulumu nasıl yapabilirim?

TPM 2.0 ve Secure Boot özelliği varsa sadece işlemci desteklenmiyorsa bypass etmene gerek yok. Rufus'dan direk ISO'yu yazdır ve kur.

hile ile herşey olur; oyunlar, sistemler, programlar vs.
ama, orijinali ve resmisi gibi olur mu? olmaz.
ben modifiye oyun oynuyorum, modifiye film programı kullanıyorum, ama sarmıyor.
neden? çünkü özelllikler kısıtlı veya yetersiz. daha da kötüsü, sabit.
"yenileme olur", "sürekli güncel" filan dese de; değil...
Kısacası herşey gücüyle orantılı olmalı. amaç, yapmış olmak değil özetle.
konu biraz eski ama ben yeni gördüm. bağışlayın...

Geri
Yukarı