Windows 11 destekleyen anakarta sonradan 10 kurulur mu?

• Konuyu başlatan lexax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 451
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,

Windows 11 destekleyen anakarta sadece Windows 11'den hariç hiçbir Windows sürümünü kuramazsın diye bir şey yok.

Bilgi sahibi olman gerekmiyor Allah beyin vermiş kullanalım diye. Düşünürsün eğer böyle bir şey var mı diye. Mantığına yatıyor mu diye bakarsın.

Merhaba,

Windows 11 destekleyen anakarta sadece Windows 11'den hariç hiçbir Windows sürümünü kuramazsın diye bir şey yok.

Bilgi sahibi olman gerekmiyor Allah beyin vermiş kullanalım diye. Düşünürsün eğer böyle bir şey var mı diye. Mantığına yatıyor mu diye bakarsın.
GeForce RTX 4090 ekran kartı olan bir kasa var. Kasanın yanında hediye olarak RDR 2 oyunu verildi. Bu kasa GTA 5'i de oynatır mı? 🙂

Bilmediğiniz konularda sizi rencide etmediğimiz için üzülüyorum bazen. Arkadaşın sorduğu soru kadar basit ve saçma sorular soruluyor bazen. Konu ilgini çekmiyorsa saçma geliyorsa başka konuya tıkla ve devam et, burası insanlarla alay edip rencide edeceğiniz, dalga geçeceğiniz yer değil.

Arkadaşın sorduğu soru saçma da değil, yeni donanımlarda eski Windows sürümlerine sürücü desteği olmayabiliyor. Windows 11 veya Windows 10 yerine Windows 7 kurayım dese bazı sürücüler çalışmayabilir. Bu durumda Windows 11 veya Windows 10 dışında (başka işletim sistemi kullanmayacaksa) seçeneği kalmaz.

Merhaba,

Senin mantığınla Windows 7, 8, XP hepsi kurulur mu yani?

Windows 10 kullanmak istiyorum. Alacağım anakart yalnızca 11 destekliyor, yine de Flash'dan kurulur mu? Veya 10 destekleyen anakarta sonradan 11 kurulur mu?
Merhaba dostum. Anakartın WİN11 işletim sistemini destekliyorsa bilgisayarına istediğin İşletim Sistemini rahatlıkla kurabilirsin.

Forumun kendini bilgili sanan tipleri doluşmuş yine o kadar iticisiniz ki neyse.

Dostum sen sistemi nereden alıyorsun? Sadece W11 destekliyor demişsin belli ki birisi sana bunu söylemiş bunu söyleyen adam seni dolandırabilir de dikkat et.

Anakart Windows 11 ama ben 10 yüklemek istiyorum. Oluyor mu?

BIOS ilk kurulumda olacak bu.

Anakart ile işletim sistemleri arasında böyle bir uyumsuzluk pek mümkün olmaz. Eğer gerekli donanımları takarsan Windows 98 bile çalıştırırsın. Lisans konusunu soruyorsan, onda da bir sorun olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı