Windows 11 destekleyen anakarta sonradan 10 kurulur mu?

• Konuyu başlatan lexax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 452
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladığım kadarıyla Windows 11 yüklü şekilde gelmiş ve muhtemelen test amaçlı yükledikleri Windows ile kullanıyorsun. Windows 11 olarak aldığın için doğal olarak Windows 11 dışında bir şey kullanılamaz olarak düşünmüş olabilirsin. Anakartına işlenmiş olarak anlatılan şey aslında Windows 11 test Key'in seni bu konuda uyarmışlardır. Parçalar ve bilgisayar senin, istediğin işlemi yapmakta özgürsün. Windows 10 içinse 3.kaynak sitelerdense direkt Windows'un sitesini kullanmanı öneririm çevrende bu işlerden iyi anlayan gözlüklü bir arkadaşın varsa yardım isteyebilirsin gözlüklü olması şart 😁

Katılıyorum hazır sistem alınca Windows 11 test key muhabbetini çok yapıyorlar. Onunla kafanız karışmış olabilir.

Katılıyorum hazır sistem alınca Windows 11 test key muhabbetini çok yapıyorlar. Onunla kafanız karışmış olabilir.
Pek bilgim yok pc donanımlarıyla ve yanlış anlaşılmış soru. Tabi ki 11 den 10 geçilebildiğini veya bu test key muhabbetini sormadım. Yeni sistem topluyorum ve alıcağım anakart windows 11 destekliyor . İlk kurulumda biosa flash dan 11 yerine 10 yükleyebiliyor muyum? Bunu sormak istemiştim neyseee

Pek bilgim yok pc donanımlarıyla ve yanlış anlaşılmış soru. Tabi ki 11 den 10 geçilebildiğini veya bu test key muhabbetini sormadım. Yeni sistem topluyorum ve alıcağım anakart windows 11 destekliyor . İlk kurulumda biosa flash dan 11 yerine 10 yükleyebiliyor muyum? Bunu sormak istemiştim neyseee
Evet gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz.

Bios güncellemeleri yeni donanımlar için oluyor genel olarak.

Windows 11'i destekliyor demek,istersen onu da kullanabilirsin demek oluyor diyebiliriz. Bios güncellemesi vesaire yapmana gerek yok windows 10 kurabilmek için.

Kendin temiz kurulumla windows 10 kuracaksan da internette nasıl iso dosyalı USB oluşturup windows kuracağına dair bilgi var youtube kanallarında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı