Windows 11 "dosya silinmiyor bu öge bulunamadı" hatası

Basit bir yöntem var ve çoğu bu yöntemi göstermekte.
1. Silinmeyen dosyaya sağ tıklayın ve "Arşive ekle" yazısına tıklayın.
2. Sıkıştırma yöntemini "Depola" olarak ayarlayın.
3. Arşivleme seçeneklerinden "Arşivlendikten sonra dosyaları sil" seçeneğini işaretleyin.
4. "Tamam" butonuna basıp bir süre bekleyin ve tekrar silmeyi deneyin.
buda olmadı winrar hata veriyo

Dosya sisteminden kaynaklanan bir hatadan dolayı dosya hala diskte varmış gibi gözüküyor olabilir; Dosya Gezgini'nden dosyanın bulunduğu diske sağ tık - araçlar gibi bir menü olması lazım, orada dosya sistemi hatalarını denetle diye bir seçenek var, onu deneyin; olmazsa CMD’den chkdsk (disk harfi): /f /r ile diski düzeltmeye çalışın.

Dosya sisteminden kaynaklanan bir hatadan dolayı dosya hala diskte varmış gibi gözüküyor olabilir; Dosya Gezgini'nden dosyanın bulunduğu diske sağ tık - araçlar gibi bir menü olması lazım, orada dosya sistemi hatalarını denetle diye bir seçenek var, onu deneyin; olmazsa CMD’den chkdsk (disk harfi): /f /r ile diski düzeltmeye çalışın.
buda olmadı hiçbişey çalışmıyo napıcam ben

buda olmadı winrar hata veriyo
Bir yöntem daha var:
1. PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın.
2. Şu komutu yazın ve Enter tuşuna basın: Remove-Item -path Dosya Konumu

Dosyanın konumuna erişmek için:
1. Bir dosyaya sağ tıklayın.
2. Özellikler seçeneğine sağ tıklayın.

Üstteki çözüm işe yaramazsa KillFiles programını indirip silinmeyen dosyayı ekleyin. Bu program sizin için kaldırmaya çalışacaktır. Bu da işe yaramıyorsa bilgisayarınızda virüs olup olmadığından emin olmak için tarama yapın.

Son düzenleme:
Bir yöntem daha var:
1. PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın.
2. Şu komutu yazın ve Enter tuşuna basın: Remove-Item -path Dosya Konumu

Dosyanın konumuna erişmek için:
1. Bir dosyaya sağ tıklayın.
2. Özellikler seçeneğine sağ tıklayın.

Üstteki çözüm işe yaramazsa KillFiles programını indirip silinmeyen dosyayı ekleyin. Bu program sizin için kaldırmaya çalışacaktır. Bu da işe yaramıyorsa bilgisayarınızda virüs olup olmadığından emin olmak için tarama yapın.
yok buda olmadı virüsde değil yani adobe animate cc den dosya çıkartıyodum yanlışlıkla sildim ismini son uzantısını falan ondan sonra böyle oldu

Ara sıra bende de olmuştu ya zamanla ben sana dediğimi yapmıştım 1 ya da 2 kez yeniden başlattım oldu ya da dosyayı bir daha indirin değiştirin deyin sonra onu silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı