Windows 11 düzeldi mi?

Yaşadığım sorunları yukarıda anlattım arkadaşlar. Özellikle de Windows Update çok sinirimi bozmuştu. Güncelleme yapamıyordum, güncelleme indirirken %0'da kalıyordu ve ne yaparsam yapayım düzelmiyordu. Güncelleme bir şekilde indirilse bile hiçbir şekilde kurulamıyordu. Microsoft Store hiçbir şekilde açılmıyordu.
Güncellemede bende öyle bir sorun yaşadım fakat iptal etmedim güncellemeyi ve bir süre sonra düzeldi. Diğer sorunları yaşamadım. İstiyorsanız şuan geçebilirsiniz. Benim görüşüm açısından şuanda bir sorun yoktu önceden de bir sorun yoktu.

Eski bir sisteminiz varsa hatalarla karşılaşmanız muhtemel hocam. Yeni nesilse sisteminiz hiç düşünmeden geçebiliriz neredeyse hataları en aza indirgediler diyebiliriz.

Hocam güncelleme sorunlarını bazı kullanıcılar hala daha yaşıyor ama sanırım şans işi benim işlemcim desteklemiyor ama herhangi bir sorun yaşamadım.

Microsoft Store açılıyor

Oyunlarda FPS Windows 10'a göre bir tık daha iyi gibi ama Fortnite isimli oyunda DX12'de çalıştırırken oyun Crash veriyor ekran kartı sürümüyle ilgili bir şey tek çözümü sürüm düşürmek ya da Performans veya DX12'de çalıştırmak. Windows 10'da Crash veriyor mu denemedim.

Eski bir sisteminiz varsa hatalarla karşılaşmanız muhtemel hocam. Yeni nesilse sisteminiz hiç düşünmeden geçebiliriz neredeyse hataları en aza indirgediler diyebiliriz.
Sistemim gayet yeterli. İ5 11400H işlemci, RTX 3050 Ti ekran kartı, 32 GB RAM ve totalde 1TB SSD'ye sahibim. Bu sistemle sıkıntılar yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı