Windows 11 Education ile Windows 11 SE aynı şey mi?

Caiman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Azure üzerinden Windows 11 Education indireceğim ama aklıma bir soru takıldı. Windows 11 Education ile kısıtlama dolu olan Windows 11 SE aynı şey mi, yoksa farklılar mı? Windows 11 Education günlük kullanım ve oyun için Windows 11 Pro veya Windows 11 Home'den eksik midir?

Merhaba arkadaşlar. Azure üzerinden Windows 11 Education indireceğim ama aklıma bir soru takıldı. Windows 11 Education ile kısıtlama dolu olan Windows 11 SE aynı şey mi, yoksa farklılar mı? Windows 11 Education günlük kullanım ve oyun için Windows 11 Pro veya Windows 11 Home'den eksik midir?
Education<SE diye biliyorum.

Bu bağlantıda çok basit bir karşılaştırma tablosu var. Hangi sürümde hangi özellik var kontrol edip ihtiyacınıza göre hangi sürüm gerekiyor bulabilirsiniz sanırım.
Bu tabloyu gördüm, bu tabloya göre farklılar evet ama başka hiçbir yerde bunu doğrulayan bir veri görmedim bu yüzden sormak istedim.

Bu tabloyu gördüm, bu tabloya göre farklılar evet ama başka hiçbir yerde bunu doğrulayan bir veri görmedim bu yüzden sormak istedim.

Başka sitelerde de benzer tablolarda aynı bilgiler var.

Örneğin aşağıdaki site bir diğer örnek :

Microsoft'un resmi bir sayfası varsa ben bilmiyorum ama bu bilgiler zaten tutarlı ve yeterli görünüyor.

Education, son sürüm kullanıcılarına yönelik eğitim sürümüdür ve Microsoft tarafından Yazılım İndirme Merkezi'nde yer alan imajlarda bulunur. Dışarıdan indirme ve yükleme yapılmasını destekler. İstenilirse kişisel bilgisayara kurulabilir.

SE, akıllı tahtalar ve diğer eğitim cihazlarına yüklü gelir ve imajlar son kullanıcı için yayımlanmaz. Sadece belli başlı uygulamalar çalışır ve işletim sistemine mağaza dışında indirme ve yükleme yapılamaz. Kişisel bilgisayarlara kurulmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı