Windows 11 Ekim 2022 itibarıyla ne durumda?

Windows 11 22H2 sürümü ile birlikte Corsair kulaklıklarında driver sorunu oluştu. Corsair kulaklık kullanıyorsanız sorun çözülene kadar yükseltmemenizi öneririm.

22H2 güncellemesi NVIDIA sistemlerde performans problemlerine yol açıyor. GTX 1650 sistem ile Valorant'ta FPS düşmesi yaşıyordum. Oyunda kaynaklandığını zannettim en başta. Diğer oyunlarda da benzer problem yaşayınca anladım ki 22H2 güncellemesi buna sebep oluyor. Aynı şekilde bu sorunu yaşayan başkaları da var. NVIDIA sistem kullanıyorsanız şu an 22H2 sürümünü önermem. Bir önceki sürüm gayet iyi.
Şuan Nvidia'nın gönderdiği beta güncelleme bu sorunu çözüyor. Sorun 22H2 değil 22H2 sürücüsü ile kaynaklı.

İndirdim, kurdum güzelmiş. Biraz alışmak gerek sadece windows 10'da da olmayan bokeh efekti olsaymış iyiymiş windows 7'nin o yönünü özlüyorum.
masaüstü.png

22H2 güncellemesi NVIDIA sistemlerde performans problemlerine yol açıyor. GTX 1650 sistem ile Valorant'ta FPS düşmesi yaşıyordum. Oyunda kaynaklandığını zannettim en başta. Diğer oyunlarda da benzer problem yaşayınca anladım ki 22H2 güncellemesi buna sebep oluyor. Aynı şekilde bu sorunu yaşayan başkaları da var. NVIDIA sistem kullanıyorsanız şu an 22H2 sürümünü önermem. Bir önceki sürüm gayet iyi.

1650 Ti de sıkıntısız. Sisteme can geldi pil ömrü vs. arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı