Windows 11 ekran çevresinde sarı pencere çıkıyor

Bilal Yorulmaz

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bazen sebebini bilmediğim bir sebepten dolayı ekranımın çevresinde fotoğraftaki gibi sarı çerçeve çıkıyor. Çözümünü aradım ama hiçbir yerde bulamadım. Aynı sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?
Bir önceki bilgisayarımda da aynı sorunu yaşamıştım. Yeni bilgisayara geçtim hala aynı sorunu yaşıyorum. PC resledikten sonra gidiyor.

WhatsApp Görsel 2024-04-06 saat 00.10.51_7432e14f.jpg

Merhaba. Bazen sebebini bilmediğim bir sebepten dolayı ekranımın çevresinde fotoğraftaki gibi sarı çerçeve çıkıyor. Çözümünü aradım ama hiçbir yerde bulamadım. Aynı sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?
Bir önceki bilgisayarımda da aynı sorunu yaşamıştım. Yeni bilgisayara geçtim hala aynı sorunu yaşıyorum. PC resledikten sonra gidiyor.

Eki Görüntüle 2160236

Abi sol üstte FPS göstergesi açmışsın ondan kaynaklı olabilir ya da arka planda ekran kaydı için kullandığın herhangi bir uygulamada açık kalmış olabilir.(belki de istemeden indirdiğin ve haberinin olmadığı bir program)

Windows 11 ile ilgili bir bug olabilir mi acaba?
Çünkü iki farklı bilgisayarda da yaşamış aynı problemi.
Belki de Discord kaynaklıdır. Ucu oldukça açık bir problem bu.

Windows 11 ile ilgili bir bug olabilir mi acaba?
Çünkü iki farklı bilgisayarda da yaşamış aynı problemi.
Belki de Discord kaynaklıdır. Ucu oldukça açık bir problem bu.
Hocam büyük ihtimal windows 11 le alakalı bi sorun bende nette baktım ama bi çözüm bulamadım

Bazı Windows güncellemeleri ile yaşanan problem. Windows+Shift+CTRL+b işlevini uygulayın ekran yenilirken sorun çözülebilir eğer sorun devam ederse bilgisayarınızı yeniden başlatın sorun çözülecektir.

Abi sol üstte FPS göstergesi açmışsın ondan kaynaklı olabilir ya da arka planda ekran kaydı için kullandığın herhangi bir uygulamada açık kalmış olabilir.(belki de istemeden indirdiğin ve haberinin olmadığı bir program)
Sanmıyorum öncesinde de yaşamıştım aynı sorunu. Kafasına göre kapanıyor. PC resleyince de düzeliyor. Çözümünü bulamadım hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı