Windows 11 ekran yenilenmesi problemi

Wusti

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım üzere Windows 11 kullanıyorum ve bun sorunu yeni fark ettim. Windows 11'den kaynaklandığını düşünüyorum. Galiba 1 aydır falan bu sorun var. God of War oynarken ilk gözüme çarptı ve oyundan kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüştüm ama galiba Windows'tan kaynaklı. Masaüstünde veya herhangi bir uygulamaya tıkladığımda ekran gidip geliyor. Ekran siyah olmuyor ama sanki sağ tık yapıp yenile yazısına basmışım gibi bir problem oluyor. Çok hızlı bir şekilde arka planda yenileniyor gibi. God of War oynarken ekran sürekli gidip geliyor. Oyunu sanki sürekli Alt Tab yapıyormuşum gibi oyun yenileniyor. Tabii ki oyunda oynanmaz hale geliyor. Sürücüler güncel her şey güncel laptopta ama böyle bir sorun var. Acaba son güncellemelerden mi oldu bilmiyorum. Son 1 ay ya da 2 aydır bu problem var. God of War oyununda fark ettim ilk önce. Şimdide masaüstündeyken gidip gelmeye başladı. Sebebini bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Şuan o sorun devam etmiyor. Güncellemelerle düzeldi galiba. Eğer god of war'da problem varsa çözümü değil ama sebebini buldum. Oyuna kontrolcü bağlayınca alt-tab yapar gibi ekran gidip geliyor. Kontrolcüyü kapatınca sorum çözülüyor.

Geri
Yukarı