Windows 11 etkinleştirmeden koyu moda alma

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Az önce temiz bir kurulum ile Windows 11 geçtim fakat ürün anahtarım olmadığı için bana koyu temayı kullanamayacağımı söylüyor, Windows 11 satın almadan koyu temayı nasıl etkinleştirebilirim?

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Themes\Personalize

Regeditden buraya gelip AppsUseLightTheme ve SystemUsesLightTheme değerlerini 0 yap. Sonra Windows gezginini yeniden başlat.

Az önce temiz bir kurulum ile Windows 11 geçtim fakat ürün anahtarım olmadığı için bana koyu temayı kullanamayacağımı söylüyor, Windows 11 satın almadan koyu temayı nasıl etkinleştirebilirim?

Lisanssız koyu tema yapılabiliyordu? Kaldırmışlar mı?

Lisanssız koyu tema yapılabiliyordu? Kaldırmışlar mı?
Ben Windows 10'da yapabiliyorum. Windows 11 de zaten görev çubuğu, ayarlar ve başlat menüsü dışında Windows 10 ile aynı sayılır. Yine çalışır herhalde.

Ben Windows 10'da yapabiliyorum. Windows 11 de zaten görev çubuğu, ayarlar ve başlat menüsü dışında Windows 10 ile aynı sayılır. Yine çalışır herhalde.

Ayarlardan direkt siyah temaya geçilebiliyordu ondan bahsediyorum.

Ayarlardan direkt siyah temaya geçilebiliyordu ondan bahsediyorum.
Ayarlar ana menüsünden sağ üstte temalar vardı oradan yapılıyordu. Kaldırmamışlardır herhalde. Son baktığımda kaldırılmamıştı.

Ayarlar menüsünde yapılmıyor mu? Ayarlar menüsünün ana menüsünde? Sağ üstte temalar olması lazım.

Hocam Windows 10 öyleydi fakat 11 ile değişmiş ürün anahtarı ile etkinleştirmeden yapamıyorsunuz. Windows 11 etkinleştirdim ve o şekilde sorun çözdüm, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı