Windows 11 etkinleştirmek için lisans anahtarı nereden alınır?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba... Artık şu Windows'u etkinleştir yazısı çok canımı sıkmaya başladı. Windows 11 Pro için key almak istiyorum. OEM, Retail farkı ne, hangisini önerirsiniz? Nereden alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba... Artık şu Windows'u etkinleştir yazısı çok canımı sıkmaya başladı. Windows 11 Pro için key almak istiyorum. OEM, Retail farkı ne, hangisini önerirsiniz? Nereden alayım?
Hocam oem key o anakarta işlenir ve sadece siz kullanırsınız.Retail ise farklı bilgisayarlardada kullanabilirsiniz fakat bir bilgisayarda kullanılırken diğerinde kullanılmaz..Sağlam lisans gibi yerlerden alabilirsiniz.Ben softixir diye bir siteden almıştım.Oem key diye farklı birşey verdiler.Whatsapp hatlarına yazdım destek çıktılar.

Hocam oem key o anakarta işlenir ve sadece siz kullanırsınız.Retail ise farklı bilgisayarlardada kullanabilirsiniz fakat bir bilgisayarda kullanılırken diğerinde kullanılmaz..Sağlam lisans gibi yerlerden alabilirsiniz.Ben softixir diye bir siteden almıştım.Oem key diye farklı birşey verdiler.Whatsapp hatlarına yazdım destek çıktılar.
OEM alsam, her temiz kurulumdan (Format) sonra otomatik aktif olur mu, anakarta entegre olduğu için? Retail'de ne oluyor formattan sonra?

Valla ben kendi ana sitesinden bizzat almanızı öneririm.
Hocam Microsoft'tan alacak olsam alırım zaten, konu açmazdım, yine de teşekkürler.

OEM alsam, her temiz kurulumdan (Format) sonra otomatik aktif olur mu, anakarta entegre olduğu için? Retail'de ne oluyor formattan sonra?

Hocam Microsoft'tan alacak olsam alırım zaten, konu açmazdım, yine de teşekkürler.
Hocam retailda nasıl oluyor bilmiyorum.Benim oem keyim var.Usb den format attığımda yine key istemişti.Atlamıştım orayı pc yi açtığımda etkindi zaten.Yinede keyi bir yere not alsanız iyi olur.

OEM alsam, her temiz kurulumdan (format) sonra otomatik aktif olur mu, anakarta entegre olduğu için? Retail'de ne oluyor formattan sonra?

Hocam Retail key bildiğim kadarıyla Microsoft hesqaba entegfre oluyor ama yanlış bilityormuşum, Retail key tek kullanımlık formattan sonra gidiyor yeni key almanız gerek sanırsam. bende OEM key almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı