Windows 11 "explorer.exe" sürekli açılıp kapanıyor

• Konuyu başlatan tk053
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 859
şu an da kendi kendine düzeldi ama virüs programı açtırmıyor muhtemelen virüs girdi bilgisayara malware antibytes ile taratayım dedim ama ilginç bir şekilde program açılmıyor

Allah kahretsin bu Bill Gates'i ben bu kadar veriyi nasıl indireceğim şimdi tekrardan

Hocam 2 Disk varsa Oyunlarınızı Verilerinizi D diskine kaydedin veri kaybı yaşamazsınız ben bu sayede format atacağım zaman veri kaybı yaşamıyorum.

CTRL + Shift + ESC'ye basıp Görev Yöneticisi'ni açın explorer.exe yani Dosya Gezgini'nin görevini sonlandırın Yeni görev oluşturun kısmından explorer.exe yazarak tekrardan devreye sokun bakalım belki düzelir.

explorer.exe çalışıyor gözüküyor. 2. bir explorer.exe sürekli açılıp kapanıyor dolayısıyla benim görüntüde gidip geliyor.

şu an da kendi kendine düzeldi ama virüs programı açtırmıyor muhtemelen virüs girdi bilgisayara malware antibytes ile taratayım dedim ama ilginç bir şekilde program açılmıyor
Hocam Çalıştır'ı açıp MRT yazmayı dener misiniz? Microsoft'un kendi virüs kaldırma uygulamasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı