Windows 11 fare tepki vermiyor ve sorunlu çalışıyor

iPrimer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10351G, 16GB ram , intel UHD 630
Merhaba arkadaşlar. Bu sabah bilgisayarımı açtım ve bir anda faremin bir çok işlevinin karıştığını gördüm. Sol click tuşuna basıyorum middle click tuşu çalışıyor faredeki diğer tüm tuşlar donuyor tepki vermiyor ya da bir anda ansızın middle click tuşu çalışıyor (hiç dokunmadığım halde), 10-15 er dakika arayla bu sorun tekrar ediyor bazen daha da uzun. Hareket ettirme konusunda hiçbir sorun yok. Fare arızalandı mı diye düşünüp touchpad kullandım ama aynı sorun devam etti. Başka mouse denedim yine aynı sorun. Driverları son sürüme güncelledim windows updatelerim son sürüm.

İnternette
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosundaki yöntemi de denedim. Bilgisayar mühendisliği okuyorum bu yüzden benim için ciddi anlam taşıyor. Sizce yapılacak en doğru yöntem nedir? Çözüm için her türlü önerilerinizi beklerim denemeye erinmem ve her fikriniz benim için önemli. Yanıtlarınızı dört gözle beklemekteyim. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bu sabah bilgisayarımı açtım ve bir anda faremin birçok işlevinin karıştığını gördüm. Sol Click tuşuna basıyorum middle Click tuşu çalışıyor faredeki diğer tüm tuşlar donuyor tepki vermiyor ya da bir anda ansızın middle Click tuşu çalışıyor (hiç dokunmadığım halde), 10-15'er dakika arayla bu sorun tekrar ediyor bazen daha da uzun. Hareket ettirme konusunda hiçbir sorun yok. Fare arızalandı mı diye düşünüp touchpad kullandım ama aynı sorun devam etti. Başka mouse denedim yine aynı sorun. Driverları son sürüme güncelledim Windows Update'lerim son sürüm.

İnternette
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosundaki yöntemi de denedim. Bilgisayar mühendisliği okuyorum bu yüzden benim için ciddi anlam taşıyor. Sizce yapılacak en doğru yöntem nedir? Çözüm için her türlü önerilerinizi beklerim denemeye erinmem ve her fikriniz benim için önemli. Yanıtlarınızı dört gözle beklemekteyim. Saygılar.

Videoyu izleyemiyorum ama eğer yapılmamışsa Aygıt Yöneticisi'nden fareyi ve USB portlarını kapatın. Bu durumda fareniz ve klavyeniz çalışmayabilir. Yeniden başlamanız durumunda düzelecektir.

Virüs testi yapar mısınız kaspersky ile ?
Malesef Kaspersky Rusya'da hizmet vermiyor.

Videoyu izleyemiyorum ama eğer yapılmamışsa Aygıt Yöneticisi'nden fareyi ve USB portlarını kapatın. Bu durumda fareniz ve klavyeniz çalışmayabilir. Yeniden başlamanız durumunda düzelecektir.
Şimdilik oldu gibi gözüküyor. Çok teşekkür ediyorum inanın beni büyük bir dertten kurtardınız :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı