Windows 11 Final Sürümü Yayınlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyleyse artık Windows 11'e geçme zamanı geldi demektir. Güya Insider kullanıcıları için 5 Ekim'de çıkacak olan resmi sürüm 2022'de yayınlanacaktı güncelleme olarak. Şimdiden gelmış bile.

Sağ tık kaldırıldığını duydum. Alışması çok zor olacak bilginize :D

TPM ve işlemci desteği.

Çok abartıyorsunuz. Altı üstü işletim sistemi. Dolusuyla da hata var. Sadece Chrome ve Steam kullanacaksanız Windows 10'a göre 2 gram katkı ve karşılaşmayacağınız hatalar var.
Evet ama Windows 10'nun verdiği performanstan daha iyi performans veriyor Windows 11. Ayrıca Android uygulamaları yükleyebilirsin diye biliyorum. Ha, bir de önceden yüklü gelen uygulamalar olmayacak diye biliyorum. Tüm bunlara bakınca ondan demiştir ama bizim millet TPM'i bırak bir şekilde Windows 11'i kullanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonunda geldi demek. internet bulduğum en yakın zamanda geçerim ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'e şu an geçmek mantıklı mı? RX 570 kullanıyorum sürücülerle alakalı sıkıntı olur mu? 2200G işlemcide TPM var fakat işlemci destekler mi?

TPM ve işlemci desteği.

Çok abartıyorsunuz. Altı üstü işletim sistemi. Dolusuyla da hata var. Sadece Chrome ve Steam kullanacaksanız Windows 10'a göre 2 gram katkı ve karşılaşmayacağınız hatalar var.
Windows 11 Windows 10'dan çok daha kararlı ve optimize bir işletim sistemi olmasının yanında oyun performansı da daha iyi. Sonradan gelecek olan DirectStorege desteğinden bahsetmiyorum bile. Her halükarda geçmek faydalı olacaktır kullanıcılar için.

Windows 11'in desteklediği işlemciler.
Intel
AMD

Benim de desteklemiyor maalesef ama daha önce kurmuştum tabii işlemcim gerekli performansı sağlar mı bilemem.

Güncelleme sadece Insider Preview kullanıcıları içinmiş. Halihazırda Windows 10 kullananlara ne zaman gelir kim bilir. 2022'de mi gelir acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı