Windows 11 Final Sürümü Yayınlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hasar dediği donanımsal değildir herhalde.
Yani diyelim donanım uyumsuz ve yazılımsal olarak sıkıntılar oldu ve Windows 10'a geri dönmek için temiz format atılır diye düşünüyorum.
Emin olamayız elbette ama yazılımsaldır muhtemelen.

Böyle durumlar olduğunu duymuştum. Destek listesindeki işlemcilerle aynı mimarı vs. özellik taşıyor mu işlemciniz?

Ben resmi listeye göre konuşmak durumundayım. İstisnalar tabii ki olacak/olabilir. hatta bazı kullanıcılar böyle deyince "al ben kurdum" diye gözüme gözüme sokuyorlar gibi. 😅

Şu Microsoft'un feragatnamesiyle bağlantılı sanırım.
Evet bazı sıkıntılar elbet olacaktır ama kurulmasına izin vermez dediğiniz için söyledim.
Hani çok merak edenler için kurulabilir. Elbet işlemci desteklenmediğinden dolayı bazı sıkıntılar olabilir. Estağfurullah ben "al ben kurdum" "ne oldu kurdum işte" gibi cümleleri sevmem.
Bunlar artistlik gibi cümleler.

Ben açıklayarak konuşuyorum.

Yok, birkaç ayar yapılıyor ve ISO'yla oynanılıyor. Sonra kuruluyor.
Microsoft mu demişti yoksa bir teknoloji sitesi mi hatırlayamadım uyumsuz olanlara otomatik gümcelleme gelmeyecek sıfırdan kurmaları gerekecek isoyu. Ayar falan bir şey yazmıyordu.

Windows Update'den çıktığı gün yükseltebilecek miyim 5 Ekim günü? (Windows Insider kapalı hâlde.)

1632506991423.png

🥳

Evet bazı sıkıntılar elbet olacaktır ama kurulmasına izin vermez dediğiniz için söyledim.
Hani çok merak edenler için kurulabilir. Elbet işlemci desteklenmediğinden dolayı bazı sıkıntılar olabilir. Estağfurullah ben "al ben kurdum" "ne oldu kurdum işte" gibi cümleleri sevmem.
Bunlar artistlik gibi cümleler.

Ben açıklayarak konuşuyorum.
Bazı üyelerin mesajlarını görünce, niyetleri öyle olmasa bile, öyleymiş gibi geliyor. Ben de genel konuştum mesajımda. Bilgiler için de teşekkür ederim. :)

Microsoft mu demişti yoksa bir teknoloji sitesi mi hatırlayamadım uyumsuz olanlara otomatik gümcelleme gelmeyecek sıfırdan kurmaları gerekecek ISO'yu. Ayar falan bir şey yazmıyordu.

Microsoft değil başka bir şey.

O konuya göre kurarsanız kurulabilir. Ben "standart" durumdan bahsediyorum.

O yöntemi işe karıştırmadan kurulum yapın o halde.

Hocam RAM ve depolama dışında hiçbir gereksinimi karşılamıyorum, ben de bugün Windows 10 ISO yazdım. Rufus ile install dosyasını Windows 11 ile değiştirdim ve kurdum. Kurulum da eğlenceli geçti Brave açtım kurulum ekranında Chrome://dino oynadım.
Şu an Windows 11 sorunsuz kullanıyorum ama ara sıra gereksinimleri karşılamadığımla ilgili uyarı çıkıyor.

Hocam RAM ve depolama dışında hiçbir gereksinimi karşılamıyorum, ben de bugün Windows 10 ISO yazdım. Rufus ile install dosyasını Windows 11 ile değiştirdim ve kurdum. Kurulum da eğlenceli geçti Brave açtım kurulum ekranında Chrome://dino oynadım.
Şu an Windows 11 sorunsuz kullanıyorum ama ara sıra gereksinimleri karşılamadığımla ilgili uyarı çıkıyor.
Kurduktan sonra direkt çıktı mı, hangi ara ile çıkıyor?
Bende sadece işlemciyi desteklemiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı