Çözüldü Windows 11 format USB'si açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
8 gb
İşlemci
İntel Core i3 1115g4
Arkadaşlar selam. Bilgisayarıma USB üzerinden Windows 11 format atacağım. Rufus'tan her şeyi düzgün ayarladım. BIOS menüden USB diski önceliğe aldım. F10 tuşuna bastıktan sonra USB'den başlatmadı. HP logosunda takılı kalıyor. Aynı zamanda F9 tuşu ile boot menü yerinden girmeye çalıştım yine olmadı. Bunun sistem 11. nesil Intel olmasıyla alakası var mıdır?

Çözüm
Arkadaşlar selam. Bilgisayarıma USB üzerinden Windows 11 format atacağım. Rufus'tan her şeyi düzgün ayarladım. BIOS menüden USB diski önceliğe aldım. F10 tuşuna bastıktan sonra USB'den başlatmadı. HP logosunda takılı kalıyor. Aynı zamanda F9 tuşu ile boot menü yerinden girmeye çalıştım yine olmadı. Bunun sistem 11. nesil Intel olmasıyla alakası var mıdır?

11 nesil olması ile alakası yok.
W11 kurulumu zaten bilgisayarın anakart logosunu göstererek boot edilir.
Logoda ne kadar süre beklediniz?
Bir süre bekleyin dönen yuvarlak çıkması lazım.

11 nesil olması ile alakası yok.
W11 kurulumu zaten bilgisayarın anakart logosunu göstererek boot edilir.
Logoda ne kadar süre beklediniz?
Bir süre bekleyin dönen yuvarlak çıkması lazım.

Çözüm
Hocam aynı sorun bende de oluştu. Son Update aldıktan sonra PC aniden kapandı ve açılınca dediğin gibi HP logosunda takılı kaldı. USB ile formatı denediğimde yine HP logosunda kalıyor ama yarım saat logo ekranında bekleyince Windows kurulum ekranı geliyor. Şimdi yükle dediğim an tekrar yükleme ekranı geliyor. Ama bu yükleme ekranında takılı kalıyor.

Bekleniyorsunuzzzz.

Yeni konular

Geri
Yukarı