Çözüldü Windows 11 FS22 yeşil ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertcan39

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Merhaba arkadaşlar dün Windows 11 ve NVIDIA'ya güncelleme geldi güncelleme yaptıktan sonra oynadığım FS22 oyununda sürekli yeşil ekran yemeye başladım. Yeşil ekrana neyin neden olduğunu bulmak için %SystemRoot%\MEMORY.DMP klasörüne gittiğimde klasör maalesef yok. Bunun için yardımlarınızı bekliyorum.

C:\Windows dosya yolunun içinde bulunur MEMORY.dmp dosyası. Onu sıkıştırıp bizimle MediaFire aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Eğer güncel dump dosyası varsa C:\Windows\Minidump dosya yolundaki dump dosyalarını paylaşabilirsiniz.

C:\Windows dosya yolunun içinde bulunur MEMORY.dmp dosyası. Onu sıkıştırıp bizimle MediaFire aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Eğer güncel dump dosyası varsa C:\Windows\Minidump dosya yolundaki dump dosyalarını paylaşabilirsiniz.

O konumda dosyalar yok maalesef. MEMORY.dmp'yi bulamıyorum gizli klasörleri gösterme seçeneği ile baktığımda gözükmüyor.

Olay Görüntüleyicisi raporunuzu paylaşabilirsiniz. Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Olay görüntüleyicisi raporunuzu paylaşabilirsiniz. Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Sistem kısmını indirip yükledim doğru yapabildiğimi umuyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkürler hocam. Kurdum ve NVIDIA sürücüsünü komple silip yükledim şu an yeşil ekran almıyorum :)

3 gün boyunca gözlemleyin ve durumu bildirin. 3 gün içinde sorun tekrarlamazsa belirtirmeniz durumunda konunuzu çözüldü olarak işaretlerim. İyi ve sorunsuz günler dilerim. :)

3 gün boyunca gözlemleyin ve durumu bildirin. 3 gün içinde sorun tekrarlamazsa belirtirmeniz durumunda konunuzu çözüldü olarak işaretlerim. İyi ve sorunsuz günler dilerim. :)

Sanırım sorun oyundan kaynaklı oyunda bir bug var çıkış yaparken kapanıyor sonrasında milisaniyelik bir yeşil ekran ile bilgisayar kapanıyor. Ben de oyundan çık yerine alt F4 ile kapatıyorum şu anlık çözümüm bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı