Windows 11 Game bar kayıt düğmesi aktif değil

Okzi

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Bar'a girdiğimde normalde kırmızı ile çizdiğim record kısmı aktif değildi tıklanmıyordu. Bir deneme yapmak için tıkladım ve sonra altında bir kutucuk açıldı ve hatırlamadığım bir ayarı enabled ettirdi. Şimdi record kısmının tekrardan kapanmasını kayıt yapamamasını istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım.

Dosya Ekleri

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 63
Xbox Game Bar'a girdiğimde normalde kırmızı ile çizdiğim record kısmı aktif değildi tıklanmıyordu. Bir deneme yapmak için tıkladım ve sonra altında bir kutucuk açıldı ve hatırlamadığım bir ayarı enabled ettirdi. Şimdi record kısmının tekrardan kapanmasını kayıt yapamamasını istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım.

Masaüstünde denerseniz kayıt almaz ama herhangi bir uygulamada denerseniz kayıt kısmı aktif olur.
Onu kapatmanın yolu yok diye biliyorum.

Yok ya en başta benden bir ayarı enabled etmemi istedi tek tıkla enabled etti. Şimdi disabled etmek istiyorum ama ayarı bulamıyorum. Çok problem değil ama yine de uyuz oldum Windows'a.

Masaüstünde denerseniz kayıt almaz ama herhangi bir uygulamada denerseniz kayıt kısmı aktif olur.
Onu kapatmanın yolu yok diye biliyorum.
Xbox Game Bar'ı direkt olarak kapatın gitsin, zaten FPS düşmesi gibi şeylere sebep olan bir program.
Rehber: Windows 11 | Xbox DVR Game Bar'ı devre dışı bırakma

Öyle yapmaya karar verdim. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı