Windows 11 "Geçersiz sistem zamanı" hatası

ahwet.gns

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dun bilgisayarimda herhangi bir sorun yoktu fakat bugün daha yeni açtım. Yavas acilmaya basladi. Sonra daha hos geldiniz ekrani varken arkadan ses geldi ve masaüstü goruntusu gelince karsima hata diye bir mesaj geldi. Aşagiya resmi koyacagim. Hataya tamam dedim ve bir anda cok felaket sekilde kasmaya basladi. Sonra tarih kısmı yıl haric diger kisimlar dogru ama yılı 3333 olarak gosteriyor. Çozemedim. Daha yeni aldim laptopumu, 3. aymia girdim bu arada. İcindeki sistem Windows 11.

20230924_150857.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios pilini çıkartıp tekrar takın.

Yılı manuel olarak düzeltince ne oluyor?

Yukarıdakı mesaji yazdıktan sonra bir daha acayim dedim duzeldi simdi bir isim vardi yine ayni sorun oldu ve bu hatayı verdigi zaman bilgisyar kastigindan hiçbir şey yapilmiyor.

BIOS pilini çıkartıp tekrar takın.

Şu an daha garantisi var sorun olmaz herhelde çıkarıp takmakta denerim.

Merhaba dun bilgisayarimda herhangi bir sorun yoktu fakat bugün daha yeni açtım. Yavas acilmaya basladi. Sonra daha hos geldiniz ekrani varken arkadan ses geldi ve masaüstü goruntusu gelince karsima hata diye bir mesaj geldi. Aşagiya resmi koyacagim. Hataya tamam dedim ve bir anda cok felaket sekilde kasmaya basladi. Sonra tarih kısmı yıl haric diger kisimlar dogru ama yılı 3333 olarak gosteriyor. Çozemedim. Daha yeni aldim laptopumu, 3. aymia girdim bu arada. İcindeki sistem Windows 11.

Eki Görüntüle 1955546

Bu arada ilk hatayi almadan once fanları tozlanmisti supurgenin en dusuk dercesiyle fanlari cektim acaba BIOS pili oynamis olabalir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı