Çözüldü Windows 11 geçişten sonra PC ilk açılışta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beratdndr

Hectopat
Yeni M.2 aldığım için PC'ye temiz kurulum yapıp yeni SSD'ye geçtim. Fakat PC'yi ne zaman açmaya çalışsam 2. boot da açılıyor. Mesela uyku moduna aldığımda PC'yi açıyorum ama siyah ekranda kalıyor, Power tuşundan kapatıp açınca düzeliyor. Sadece yeniden başlatma da problem olmuyor.

Çözüm
"Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri" kısmında soldan "Güç butonlarının yapacaklarını seçin" kısmına tıklayıp "Hızlı Başlatma" ayarını kapatmayı deneyebilir misiniz? Birebir aynı sorunu yaşayıp bu şekilde çözmüştüm.

1672925144924.png
"Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri" kısmında soldan "Güç butonlarının yapacaklarını seçin" kısmına tıklayıp "Hızlı Başlatma" ayarını kapatmayı deneyebilir misiniz? Birebir aynı sorunu yaşayıp bu şekilde çözmüştüm.

1672925144924.png

Çözüm
"Denetim Masası > donanım ve ses > güç seçenekleri" kısmında soldan "güç butonlarının yapacaklarını seçin" kısmında tıklayıp "hızlı başlatma" ayarını kapatmayı deneyebilir misiniz? Birebir aynı sorunu yaşayıp bu şekilde çözmüştüm.

Eki Görüntüle 1623528

Konuyu açarken vallahi 5dk da halletmeyi beklemiyordum çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı