Windows 11 geçmeye değer mi?

Bence şu anda geçmeyin biraz hatamı diyorlar bug'mu diyorlar öyle bir şeyler varmış bence geçmeyin diğer arkadaşlarında fikirlerine bakın aratın Technopat'ta.

Sorunlu diyorlar doğru mudur?
Herhangi bir sorun yok güvenebilirsiniz. Sıkıntısız kullanıyorum. İlk başta vardı sonradan tüm hatalar düzeltildi.

NOT: Daha kullanmadan boş boş beğenmedim bırakan ön yargılı insanlardan çok fazla tavsiye almayın yanlış yola çekerler.

Önemlimidir bilmem ama pratikte win10 masaüstü daha hızlı gibi yani birşey tıkladığın anda yanıt alma süresi win10 da çok daha hızlı, ama bu win11 in görselliği ile ilgisi birşey bence

Windows 10 kullanmaktayım yakın zamanda format atacağım. Sizce Windows 11 geçmeye değer mi? Sürekli oyun oynayan birisiyim son gelen güncellemeler ile performansın arttığını ve birkaç sorunun çözüldüğünü hatta bir onceki güncellemeye göre iyi olduğu soyleniyor. Windows 11 kullanan kullanıcıların yorumlarını bekliyorum.

Hocam sisteminiz destekliyorsa geçin derim.

Bundan 10 gün önce Desteklenmeyen işlemci ile Windows 11 geçilmeli mi? diye bir konu açıp, Windows 11'e geçmek istediğimi söylemiştim. Windows 10 ile arayüz bakımından görev çubuğu ortada ve biraz değiştirilmiş olması diye bir sürü algı oluştu ancak kesinlikle geçilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Windows 11'i 11 Ocak itibari kullanıyorum, oynadığım oyunlarda 10-5 FPS artış yaşıyordum ancak düşme gibi bir sorun yaşamadım, arayüz olarak ise kesinlikle sade ve günümüze uygun. Geçmeni tavsiye ederim eğer bilgisayarın destekliyorsa, desteklemiyorsa da işlemcini paylaşabilirsen eğer yardımcı olabilirim.

Windows 10 kullanmaktayım yakın zamanda format atacağım. Sizce Windows 11 geçmeye değer mi? Sürekli oyun oynayan birisiyim son gelen güncellemeler ile performansın arttığını ve birkaç sorunun çözüldüğünü hatta bir onceki güncellemeye göre iyi olduğu soyleniyor. Windows 11 kullanan kullanıcıların yorumlarını bekliyorum.

W11 kullanıyorum benim çok hoşuma gitti dizayn ve görünüş açısından Windows 10'dan çok daha güzel bence geçilmesi iyi olur.

Geri
Yukarı