Windows 11 Gelişmiş Seçenekler'e girmeye çalışırken monitörde "No signal" yazıyor

Tahsy

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Win11 Pro / PRIME H510M-K / i5-11400F / MSI RTX 3060 / 2x8GB Ram (Belirsiz Marka) / ZALMAN MegaMax 600W PSU / CT1000P3SSD8 1TB NVMe SSD / ZALMAN S4 Plus 3x 120mm RGB / LG UltraGear 144hz 1080p Monitör / Rampage KB-R86 Umbra / Rampage Phoenix SMX-R22 / Raging Plus Virtual 7.1 Gaming Headset
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımı açtıktan sonra ayarlardan kurtarma modunda başlatırsam ya da restart atıp Del tuşuna bassam da gelişmiş seçeneklere girmiyor, siyah ekranda kalıyor ve monitörümde "no signal" yazısı beliriyor. Bir tuşa basınca ise tekrar masaüstüme dönüyorum. Windows 11'i ilk kurduğum zamanlarda da bazen siyah ekran alıyordum fakat ikinci ya da üçüncü denememde açılıyordu, şimdi hiç açılmıyor. Yaklaşık 20 kere denedim. Bilgisayarımda bunun dışında başka bir sorun yok, klavyemde veya giriş tuşlarımda sorun yok. ASUS'un anakartını kullanıyorum. Başka bir HDMI kablosu ile de denedim değişen bir şey yok.

Son düzenleme:
Başka monitöre bağlayıp deneyin.

Başka monitöre bağlayıp deneyin.
Şu anda böyle bir imkanım bulunmuyor. Hem normalde gelişmiş başlangıçta bir tuşa basınca bizi masaüstüne döndürdüğünü hatırlamıyorum. Bu yüzden sorunun monitörde ya da HDMI kablolarımda değil de kasamda olduğunu düşünüyorum. Başka ne yapabilirim?

Windows kurtarma bölümü kapanmış ya da silinmiş olabilir mi?

Bilmiyorum.. Nasıl kontrol edebilirim?

Cmd’ye

reagentc /info

yazıp ss atar mısınız?

Hata verirse de cmd’yi yönetici olarak çalıştırıp ss atar mısınız?

Yönetici olarak çalıştırdım.

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-02_165242897.png
    resim_2023-12-02_165242897.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 20
Etkin gözüküyor.

O zaman bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı