Çözüldü Windows 11 "giriş cihazı bulunamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Sürücüleri silip yükledim. Format attım fakat bir işe yaramadı bu sorunu yaşayan biri varsa yardımcı olabilir mi?

Ekran görüntüsü 2023-10-25 232734.png

Çözüm
Cihaz ekle dedikten sonra karşına çıkan seçenekler nedir?
Bunlar çıkıyor:
1698313434959.png

Sorun çözüldü. Sorunun kaynağı AMD sürücüsüymüş. Tekrardan formatladım PC'yi ve Windows Update'in driver'i indirmesine izin verdim. Windows eski sürümü indirdiği için sorun kalmadı. Düzelene kadar eski sürümde kalacağım.

Böyle gözükmesi lazımdı. (Microphone Array önceden)
Cihaz ekle dedikten sonra karşına çıkan seçenekler nedir?
Bunlar çıkıyor:
1698313434959.png

Sorun çözüldü. Sorunun kaynağı AMD sürücüsüymüş. Tekrardan formatladım PC'yi ve Windows Update'in driver'i indirmesine izin verdim. Windows eski sürümü indirdiği için sorun kalmadı. Düzelene kadar eski sürümde kalacağım.

Dosya Ekleri

• IMG20231026140928.jpg
    IMG20231026140928.jpg
    367,6 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunlar çıkıyor: Eki Görüntüle 1990474

Hocam cihazlarımız aynı. Aynı sorun bende de var. Hem mikrofonu tanımıyor hem hoparlörden ses yüzde 1 olmasına rağmen yüzde 100'müş gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı