Windows 11 görev çubuğu boş görünüyor

Sirain

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ5-3210M
8 GB Ram
GT-610M
İntel HD Graphics 4000
Meslek
Öğrenciyim boşuna bakma param yok :(
1633868397415.png

İşin kötü tarafı gizlediklerimi geri açamıyorum kayboluyor bir çözümü yok mudur?

Windows Update yolu ile mi yükseltme yaptınız?

Bu şekilde yükseltme yapılırsa özellikle görev çubuğunda benzer sorunlar olabiliyor.

Eki Görüntüle 1185784

İşin kötü tarafı gizlediklerimi geri açamıyorum kayboluyor bir çözümü yok mudur?
[CODE title="CMD yönetici olarak açıp bunu yapıştırın."]
taskkill /f /im explorer.exe
start explorer.exe[/CODE]

Üstteki komutları uygulayamıyorsanız.
CTRL + Shift + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticisini açın. Oradan Windows Gezgini'ne sağ tıklayın ve "yeniden başlat" seçin.

Windows Update yolu ile mi yükseltme yaptınız?

Bu şekilde yükseltme yapılırsa özellikle görev çubuğunda benzer sorunlar olabiliyor.

Geçenlerde güncelleme geldi yapmadım ama akşam bilgisayarı taşıdım açtım profilimi tanımadı devam ettim Windows hazırlanıyor yazdı bir süre sonra açıldı ve masaüstümdekiler gitmiş görev çubuğu boş ne yapacağımı da bilmiyorum format atsam yine bu şekilde olacak herhalde :(
2-3 saat sonunda çubuk eski haline geldi ama bir şey fark ettim akşam masaüstüne yeni klasör atmıştım o klasör yok olmuş ve kullanıcılarda TEMP isminde bir kullanıcı var yeni dosya atınca hepsini siliyor hesaplarım vs hepsi gitmiş. Ancak kendi profilimdeki dosyalar duruyor.

Son düzenleme:
Aynı sorundan muzdaripim hazırlanıyor dedi her şey gitmiş kayıt defterini açabilsem sorunu çözücem ama olmuyor evde ben yokken Windows update tarafından güncellenmiş
Görev çubuğu yok hiç bir şey açılmıyor.
Çözebildiniz mi sorunu
@Sirain
@nefersefa benzer sorunu yaşamışsınız sanırım nasıl çözdünüz acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı