Çözüldü Windows 11 görev çubuğu büyüdü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JosephEmre

Hectopat
Daha fazla  
Selam. İşletim sistemini kurduğumda görev çubuğunu Regedit üzerinden ayar değişerek küçültmüştüm. Bugün sabah bilgisayarıma Windows Update üzerinden güncelleme geldi. Kurup yeniden başlattım. Masaüstüne girdiğimde görev çubuğu büyümüştü. Yaptığım ayar değişmemişti ama görev çubuğu kötü görüntüsüne geri dönmüştü. Regedit'e girip bir daha aynı ayarı yaptım ama yine bir şey değişmedi. Regedit'te ayar yaptığım yer: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced altındaki "TaskbarSi" verisi.
Bunun bir çözümü var mıdır? Büyük görev çubuğu gerçekten çok çirkin duruyor.

Çözüm
Hayır.

Güvenilir bir uygulama varsa söyleme şansınız var mıdır? Sakata gelmeyeyim onu yapayım derken :)

Bu program ile halledebilirsiniz sizin icin test ettim halen daha calisiyor icinde bir suru ozellestirme ayarida mevcut sorununuz cozulduyse cozum olarak isaretlerseniz sevinirim.
Bu yeni gelen guncelleme ile artik Regedit uzerinden Value degistirerek gorev cubugu buyuk ve kucuklugu ayarlanamiyor en azindan simdilik daha cok yeni bir guncelleme ama zaman gectikce illaki cikacaktir bir yontem onun haricinde gorev cubugunu duzenlemek icin 3. parti uygulamalar var die biliyorum tercih edersiniz.

Fare ile tutup çektiğiniz de değişiyor mu?
Hayır.

Bu yeni gelen guncelleme ile artik Regedit uzerinden Value degistirerek gorev cubugu buyuk ve kucuklugu ayarlanamiyor en azindan simdilik daha cok yeni bir guncelleme ama zaman gectikce illaki cikacaktir bir yontem onun haricinde gorev cubugunu duzenlemek icin 3. parti uygulamalar var die biliyorum tercih edersiniz.

Güvenilir bir uygulama varsa söyleme şansınız var mıdır? Sakata gelmeyeyim onu yapayım derken :)

Hayır.

Bu program ile halledebilirsiniz sizin icin test ettim halen daha calisiyor icinde bir suru ozellestirme ayarida mevcut sorununuz cozulduyse cozum olarak isaretlerseniz sevinirim.

Çözüm

Geri
Yukarı