Çözüldü Windows 11 görev çubuğu gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatihkkokcu

Femtopat
Daha fazla  
Masaüstünde görev çubuğuna tıkladıktan sonra tekrar masaüstüne tıklayınca görev çubuğu bir gelip gidiyor. Bir hata yok ama sinir bozucu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Videosu

Çözüm
Neredeyse 1 yıldır bu problem ile uğraşıyorum. Sorunun kaynağı NVIDIA oyun içi yer paylaşımı. Kapatınca düzeliyor. Sorunu NVIDIA'ya bildirdim aylar önce üst tarafa aktardılar bir daha geri dönüş alamadım.

Neredeyse 1 yıldır bu problem ile uğraşıyorum. Sorunun kaynağı NVIDIA oyun içi yer paylaşımı. Kapatınca düzeliyor. Sorunu NVIDIA'ya bildirdim aylar önce üst tarafa aktardılar bir daha geri dönüş alamadım.

Çözüm
Ben üstüne 4. formatı attım değişmiyor. Sıfır açılan kendi kendine kurulan NVIDIA driverı bile aynı sorunu veriyor.

Driver kaynaklı olması üzdü. Üstelik uzun süredir olan bir şeyi düzeltmemeleri bayağı kötü olmuş.

Çok teşekkür ederim hocam sorun çözüldü. Zaten kullanmadığım bir özellikti.

Geri
Yukarı