Windows 11 görev çubuğu gizlenince ikinci ekranda gözükmüyor

arifhakann

Hectopat
Çift ekran kullanıyorum. Görev çubuğu otomatik olarak gizlensin dediğimde 2. ekranımda görev çubuğu gözükmüyor. Windows 10 kullanırken 2 ekranda da görev çubuğu üzerine gelince gözüküyordu. Bu arada Insider sürümü kullanmıyorum. Bu sorunumu nasıl düzeltebiliriz? @29028

Görev çubuğunun ayarlarında her iki ekran için olan ayarları düzeltmen gerekli Windows 10'da uzatabiliyor her ikisinde de ayrı ayrı göstere biliniyordu. Bu windows 11 için de geçerli.

Görev çubuğunun ayarlarında her iki ekran için olan ayarları düzeltmen gerekli Windows 10'da uzatabiliyor her ikisinde de ayrı ayrı göstere biliniyordu. Bu Windows 11 için de geçerli.

Görev çubuğu kısmında öyle bir ayar göremedim. Hangi ayar olduğunu ekran görüntüsü atar mısın? Bu arada kastettiğim görev çubuğunun üzerine gelince açılması 2. ekranda bu özellik çalışmıyor.

Görev çubuğu kısmında öyle bir ayar göremedim. Hangi ayar olduğunu ekran görüntüsü atar mısın? Bu arada kastettiğim görev çubuğunun üzerine gelince açılması 2. ekranda bu özellik çalışmıyor.

Ekran görüntü atsam Google translate kullanman gerekecek ben flamenkçe kullanıyorum sadece başlat menüsüne sağ tıklayıp özelleştirmek yeterli olmuyor birçok opsiyon var yeni Windows 11 de.ingilizce bir foto bırakıyorum o ayarları bulup kontrol etmelisin

Dosya Ekleri

• A04FFE4A-74B7-496E-8A66-CBE15B6515EC.png
    A04FFE4A-74B7-496E-8A66-CBE15B6515EC.png
    82 KB · Görüntüleme: 39
Windows 11 de bug olmuş olma ihtimali yüksek takılmalar donmalar hatalar olabiliyor sistem daha tam oturmadı nedeni bu olabilir mi her şey aynı sadece ikonları ve biraz da gösterişi farklı o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı